ANIMAL MAX

08.05.06
00:16

Има ли някои във форума които е използвал този продукт,ако има такаф,нека да сподели какви са му впечатленията от тази добавка

CS

13.05.06
11:44

на Universal ли?за тея от серията Animal Pak ли става въпрос?

13.05.06
11:48

[quote author=“The_KiLLeR1”]Има ли някои във форума които е използвал този продукт,ако има такаф,нека да сподели какви са му впечатленията от тази добавка

Не вярвам някой да е дал 95лв за 1кг протеин.Но ако има да пише.

CS

13.05.06
20:06

аз сега ако събера пари може да си взема такива :wink:

14.05.06
11:23

[quote author=“cskasandanski”]аз сега ако събера пари може да си взема такива :wink:

Аз не виждам голям смисъл.За нема и 1кг протеин да дадеш 95лв.То това е просто един протеин и от 1кг не може да очакваш кой знае колко.По добре за тия пари си поръчай 5lb(2.3кг)на Champion Nutrition от Silata.com.Пък и тази цена за Animal Max е нереална.

П.С То не,че в България има нещо реално :wink:

InDaHEad

14.05.06
11:57

С малката разлика че тоя тоя протеин на Champion Nutrition e концентрат.... :wink:

14.05.06
14:50

[quote author=“InDaHEad”]С малката разлика че тоя тоя протеин на Champion Nutrition e концентрат.... :wink:

Не мога да разбера какво искаш да кажеш с това.Аз не съм казал,че CN е по-добър избор от Animal Max,мисълта  ми беше,че този протеин е нереално скъп и да си го вземе няма да усети кой знае какъв ефект от него.Така,че ако е решил да си взима скъп и качествен протеин да си вземе Optimum,Universal,CN и така нататък.

16.05.06
00:50

Ето вижте тука http://www.sncway.com/articles.php?ArticleGroupID=17 , малко по надолу го пише

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1