Нутрим - WPI

WE

08.05.06
11:38

значи да питам някои може ли да ми каже как да го разтварам тоя протеин .. 1 път пробвах с прясно мляко ама излезна на бучки .. и повече не съм опитвал .. някои може ли да каже с какво и как да го разтрарам :)

08.05.06
11:42

[quote author=“web__master”]значи да питам някои може ли да ми каже как да го разтварам тоя протеин .. 1 път пробвах с прясно мляко ама излезна на бучки .. и повече не съм опитвал .. някои може ли да каже с какво и как да го разтрарам :)

Не с какво, а в какво го разтваряш... Най-добре е шейкър, ако нямаш и буркан върши същата работа :wink: С Н2О...

08.05.06
13:30

трябва да се разбива доста енергично - аз със мляко и със фрапе машинка си го разбивам и става бомба ако не с миксера

guBak

08.05.06
19:23

Аз го разтварям в кисело мляко предварително разбито, бъркам го с вилица и се разтватя почти на 100% а и на вкус става като плодово кисело мляко. Пробвай така. Или ако държиш да е с прясно мляко сложи протеина в чаша и сипи малко мляко и бъркай докато стане каша после сипи още мляко и бъркй докат стане по-рядка каша и накрая догоре.

09.05.06
10:37

Хора пийте си суроватката само разтворена във вода!

guBak

09.05.06
12:09

Ред е прав. С млякото се омешват протеините. Но по темата - каква ирония, за Ултра инстантния /ултра разтворимия/ протеин да се задава въпрос как да бъде разтворен.

FZ

10.05.06
21:43

Ако имаш шейкър може и с млеко кисело прясно няма значение .  :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1