Без добавки

Темата е заключена.
TE

08.05.06
19:17

Искам да ви питам нещо значи може ли да тренирам без тия добавки само ядене и това е.Дали ще постигна нещо тренирам от 5 месеца на 14 години съм. :wink:

Естествено! Даже на тая възраст никакви добавки не ти трябват.

TE

08.05.06
19:30

Аха мерси щото мене ми казаха друго напално противоположното че трябва мното протеини да пия точно на тая възраст за да си приемам нужните белтачини 8)  но няма да пия

Многознайковци колкото искаш. Хапвай си от всичко и не се притеснявай. Като станеш на 16-17 и още не си се отказал от този прекрасен спорт, тогава пак питай  :D

TE

08.05.06
20:51

Хах :) разбира се че няма да се откажа това е най-добрия спорт нема по добър :D

08.05.06
21:48

И без добавки става :)) Аз вече от почти месец не пия абсолютно нищо и нямам нито спад в ММ нито в силата

09.05.06
11:34

И според мен няма много смисъл от добавки на тази възраст, сега ти трябва само добра храна.

Animal

09.05.06
19:12

изобщо не е задължително да взимаш добавки, но обръщай внимание на храненето

FZ

10.05.06
17:29

Още си малък за добавки . Изчакай  поне до 18 г. :?

10.05.06
21:27

Че той е още малък и за фитнес изобщо,та камоли за добавки.

TE

10.05.06
21:42

Даа малак то от малак се почва а не от 30 години  :twisted:

Изчерпа се.
manson

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1