BioTech протеини , качество ?

Прескочи до:
ZA

09.05.06
17:44

Протеините на BioTech дали са добри и специално Super Gainer 4200 ?
Не съм пил до сега и за това вас питам ? Доволни ли сте ?

09.05.06
18:25

[quote author=“zayn”]Протеините на BioTech дали са добри и специално Super Gainer 4200 ?

Еми аз лично не съм го пил,но мога да ти кажа само едно.Гейнер с немско качество :wink:

09.05.06
22:28

[quote author=“zayn”]Протеините на BioTech дали са добри и специално Super Gainer 4200 ?

Охоооо Super Gainer 4200 е един великолепен гейнър.От 2 седмици го приемам  и съм много доволен.Ако искаш оптимален резултат си вземи гейнъра + Super WPC.Ако пък не искаш да пиеш гейнър по това време си вземи само Super WPC.Има много варианти.
Ако все пак решиш да си взмеш гейнъра знай,че свършва много бързо,защото се пие в “промишлени” количества. 1 кг стига за около 2 седмици и половина.
Общо взето няма да збъркаш ако си вземеш който и да е продукт на тази фирма.

10.05.06
20:05

1 кг стига за не повече от 10 дни.(100 гр. на ден)

RE

10.05.06
20:47

[quote author=“G_UniTeD”]1 кг стига за не повече от 10 дни.(100 гр. на ден)

и колко струва?

FZ

10.05.06
21:30

Bio Tech ги ползвам от години много съм съм доволен от тях .  8)

10.05.06
21:37

[quote author=“realityman”][quote author=“G_UniTeD”]1 кг стига за не повече от 10 дни.(100 гр. на ден)и колко струва?

25 лв 1 кг икономична опаковка

Sourcemag

11.05.06
08:52

как така икономична?в торба?кажете колко е дозата и какво съдържание има в 1 доза?

RE

11.05.06
11:39

Ами икономична- в пакет, а не в кутия

11.05.06
18:28

Аз вчера си взех млечно-яйчен на BioTech. Първите ми впечатления, са че се разтваря много добре (трябват ми точно 5 сек. с миксера) и вкусът.
Еееееех вкусът, - ванилия, все едно ям сладолед.

energymax

11.05.06
19:14

[quote author=“diksi”]Аз вчера си взех млечно-яйчен на BioTech. Първите ми впечатления, са че се разтваря много добре (трябват ми точно 5 сек. с миксера) и вкусът.

То друго няма освен ванилия!

11.05.06
21:30

Не и според сайта им -там има и шоколад :wink:

11.05.06
21:56

[quote author=“emzo”]

И аз съм виждал шоколад по магазините :wink:

energymax

11.05.06
23:23

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“emzo”]

И аз съм виждал шоколад по магазините :wink:

но не и млечно-яичен нее внасян такъв от 2г!

RE

11.05.06
23:35

Айде manson или някой от модераторите да постне цени в каталога та да може всеки да се ориентира какво и колко струва на Bio Tech

ПП:Аз бях дал малко инфо тогава за креатин и млечно -яйчен на тази фирма, но за другите не знам

[quote author=“realityman”]Айде manson или някой от модераторите да постне цени в каталога та да може всеки да се ориентира какво и колко струва на Bio Tech

ПП:Аз бях дал малко инфо тогава за креатин и млечно -яйчен на тази фирма, но за другите не знам

В каталога съм писал само  - BioTech - Мilk & Еgg - 500 гр. - 25 лева
Дай ми каквото искаш да въведа и го считай за сторено  :wink:

RE

11.05.06
23:42

Ама аз точно това исках да кажа, че повече не знам, а виждам , че тук се говори и за гейнер и за др.протеини.vanisher нещо спомена , че си купил за 20 лв. -1кг. и аз за това казвам , който знае да поства и ти да ги качваш.
ОК :wink:

12.05.06
00:24

Суроватъчният им протеин Super WPC го видях че е 24,80 лева за 500 грама.

head_hunter

12.05.06
15:29

[quote author=“diksi”]Суроватъчният им протеин Super WPC го видях че е 24,80 лева за 500 грама.

На вкус как е? Взел съм си Супер Уей на Био Теч, но още не съм го пробвал - още довършвам един на Уейдър от който съм много доволен.

12.05.06
18:41

Досега бях пил само протеини на Нутрим и си мислех че са вкусни. И сега като го взех този на БиоТех направо преоткрих хранителните добавки. Много е приятен вкусът, но не е яко наблъскан. Дано да ме разбирате. :wink:

protein

13.05.06
01:41

Извиняваите за Офф-а но искам да попитам Тая фирма каква е по народност? Американска ли е ? Мерси!

CS

13.05.06
11:28

[quote author=“BB_SenTineL”][quote author=“zayn”]Протеините на BioTech дали са добри и специално Super Gainer 4200 ?

Охоооо Super Gainer 4200 е един великолепен гейнър.От 2 седмици го приемам  и съм много доволен.Ако искаш оптимален резултат си вземи гейнъра + Super WPC.Ако пък не искаш да пиеш гейнър по това време си вземи само Super WPC.Има много варианти.
Ако все пак решиш да си взмеш гейнъра знай,че свършва много бързо,защото се пие в “промишлени” количества. 1 кг стига за около 2 седмици и половина.
Общо взето няма да збъркаш ако си вземеш който и да е продукт на тази фирма.

абе 1 кг за 2 седмици е много :roll: в смисъл много време

13.05.06
11:44

[quote author=“protein”]Извиняваите за Офф-а но искам да попитам Тая фирма каква е по народност? Американска ли е ? Мерси!

Еми,аз в темата съм написал,ама кой да чете.Фирмата е немска.

13.05.06
12:47

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“protein”]Извиняваите за Офф-а но искам да попитам Тая фирма каква е по народност? Американска ли е ? Мерси!

Е между Био теч и  Био фит има разлика :)  Ти си писъл в другата тема за Био Фит

protein

13.05.06
13:13

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“protein”]Извиняваите за Офф-а но искам да попитам Тая фирма каква е по народност? Американска ли е ? Мерси!

Абе аз това го прочетох но между немско качество и немско призводство има разлика мен ме интересуваше от коя страна е фирмата благодаря за информацията!

13.05.06
13:49

Е не става ли дума за Биотек.То иначе и Биотек и Биофит са немски.Еми според мене щом е произведено в Германия,може да се разчита на качество.Protein,не можах да разбера какво имаш в предвид,

energymax

13.05.06
16:42

BioTech имат немско и американско производство!
По народност фирмата е немска!

protein

14.05.06
09:44

[quote author=“Body_Builder”]Е не става ли дума за Биотек.То иначе и Биотек и Биофит са немски.Еми според мене щом е произведено в Германия,може да се разчита на качество.Protein,не можах да разбера какво имаш в предвид,

Еми имам предвид че и BEKS е бира №1 в света с немско качество ( според рекламата ) Ама я прават в българия... поне тая дето е на нашия пазар... Това имах предвид!

14.05.06
10:34

[quote author=“protein”][quote author=“Body_Builder”]Е не става ли дума за Биотек.То иначе и Биотек и Биофит са немски.Еми според мене щом е произведено в Германия,може да се разчита на качество.Protein,не можах да разбера какво имаш в предвид,

Еми имам предвид че и BEKS е бира №1 в света с немско качество ( според рекламата ) Ама я прават в българия... поне тая дето е на нашия пазар... Това имах предвид!

хахахах.... В бг правят тази бира защото са купили място и са построили фирма и фабрика за производство ;) а това че тука в бг има такава фирма не значи че ние я правим ...формулата е саща и сиедна и  е немска ;) сващаш ли :)
по-здрави :)

14.05.06
11:20

[quote author=“bobisz”][quote author=“protein”][quote author=“Body_Builder”]Е не става ли дума за Биотек.То иначе и Биотек и Биофит са немски.Еми според мене щом е произведено в Германия,може да се разчита на качество.Protein,не можах да разбера какво имаш в предвид,

хахахах.... В бг правят тази бира защото са купили място и са построили фирма и фабрика за производство ;) а това че тука в бг има такава фирма не значи че ние я правим ...формулата е саща и сиедна и  е немска ;) сващаш ли :)
по-здрави :)

Много добре казано.Точно за това говоря и аз.Няма значение,че бирата(за нея е примера)се прави в бг.То технологията и суровината са немски.

PR

20.05.06
11:50

Е по голяма простотия не бях чувал . Парво от бекс нищо не са купили и не са строили , второ нищо не се произвежда от немците и третото нещото което тука се нарича бекс няма нищо общо с бекса в германия , за не просветените - прави се в БГ в завода на каменница с балгарско вещество и някаква измислена рецепта, четвърто завода е собственост на белгйици които произвеждат немска бира  :shock:  !!! Надявам се да не сам обидил никой с мнението ми но това са фактите ... :wink:

Последно 100% Iso Whey изолат ли е или не е?
Има ли други изолати на BioTech?

energymax

20.05.06
17:29

[quote author=“manson”]Последно 100% Iso Whey изолат ли е или не е?
Има ли други изолати на BioTech?

ехххх Тома НЕверни,казах ти неее,или трябва да го снимам и него!

[quote author=“energymax”]ехххх Тома НЕверни,казах ти неее,или трябва да го снимам и него!

НЕ! Питам BioTech имат ли изолат!

20.05.06
18:11

[quote author=“energymax”][quote author=“diksi”]Аз вчера си взех млечно-яйчен на BioTech. Първите ми впечатления, са че се разтваря много добре (трябват ми точно 5 сек. с миксера) и вкусът.

Искам само да вметна, че си взех Super WPC с вкус на ягода. Значи има не само с вкус на ванилия.

Sourcemag

20.05.06
18:27

diksi,ако обичаш ще препишеш ли съдържанието в 1 доза,че не мога да намеря из нета
Всъщност намерих обаче е на някав странен език и не съм сигурен  :?

20.05.06
19:48

На моя на кутията пише:

1 “порция” 25 грама :

протеин 17.05грама
въглехидрати 5.5 грама
мазнини 0.6 грама

това е основното :)

Sourcemag

20.05.06
19:52

Мерси много. Сега ако кажеш и колко струват големите и малките разфасовки ше е супер.

20.05.06
19:53

[quote author=“Sourcemag”]Мерси много. Сега ако кажеш и колко струват големите и малките разфасовки ше е супер.

Малката от 500 грама струва 24.50 лв. За голямата не мога да ти кажа,защото не съм на 1000% сигурен.

П.П Иначе протеинчето е много добро според мене и си заслужава цената.

Sourcemag

20.05.06
20:01

Не е много ефтино ама бива пак,като гледам доста малък процент е протеина...не знам май е по добре 1 кг скайтек...пффф писна ми вече цял ден се чудя ейтука и не мога да реша...имам 100тина лева и се чудя: гейнър ли да е?суроватка ли да е?от двете по малко ли да е?
ако е гейнър кой по точно?
направо се побърках вече  :?

20.05.06
20:01

[quote author=“Sourcemag”]diksi,ако обичаш ще препишеш ли съдържанието в 1 доза,че не мога да намеря из нета
Всъщност намерих обаче е на някав странен език и не съм сигурен  :?

Super WPC
Serving Size: 25 g
Energy: 418 kj
Calories: 95,8 kcal
Protein: 17,05 g
Carbohydrates: 5,5 g
Fat: 0,6 g
B-Carotine: 2,68 mg
Nicotinamide: 10,27 mg
Vitamin C: 47,50 mg
Vitamin E-Acetate: 4,01 mcg
Vitamin B6: 1,12 mg
Vitamin B12: 0,89 mg
Vitamin B1: 0,72 mg
Vitamin B2 0,72 mg
Folic Acid: 0,19 mg
Biotine: 0,038 mg
Creatine Monohydrate: 10,000 mcg
Taurine: 5,000 mcg
L-Glutamine: 5,000 mcg
BCAA 5,000 mcg
Едно нещо ми е неясно. 10,000 mcg колко милиграма са ?

Прескочи до:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1