Витамините на Nutrim

13.05.06
23:01

http://www.nutrim-bg.com/images/product/169.jpg
Някой пробвал ли ги е.Мисля да си взема.Знам,че са нутрим ама все пак това са витамини  :roll:  :roll:  :roll:

14.05.06
00:14

Аз ги имам ама как да ти кажа дали са хубави ... То витамини не е протеин или нещо такова  :roll:  Едни цветни капсули са, които нямат много приятен аромат

VE

14.05.06
11:14

аз пия от тях, както казва колегата по-горе, то това са си витамини просто. яки са, вземи си няма да съжеляваш  :wink:

InDaHEad

14.05.06
11:59

Кво значи това са прости витамини :shock: ...или може би при витамините не могат да излъжат за съдържанието...до сега никой продукт на Нутрим не се е оказал тва за което се представя....просто на ваше място не бих рискувал да си купувам от тия мошенници :wink:

14.05.06
17:02

[quote author=“BB_SenTineL”].... ама все пак това са витамини...

Може и дори витамини да не са. За 6 лева.

14.05.06
17:07

[quote author=“diksi”][quote author=“BB_SenTineL”].... ама все пак това са витамини...

Аха аз затова мисля да си взема на Юниверсал нутришън едни за 25 лв , ама си викам на акъла “чак пък толкова пари да дам за едни витамини”

14.05.06
18:22

а на центрум не са ли хубави витамините аз преди бях пил една опаковка от 60 хапа...

FZ

14.05.06
21:24

Аз лично не бих си взел на nutrim .  :o

14.05.06
21:27

[quote author=“BB_SenTineL”][quote author=“diksi”][quote author=“BB_SenTineL”].... ама все пак това са витамини...

Аха аз затова мисля да си взема на Юниверсал нутришън едни за 25 лв , ама си викам на акъла “чак пък толкова пари да дам за едни витамини”

Да ама са 100 бройки,и знаеш какво има в тях на 100%.

14.05.06
21:44

[quote author=“BB_SenTineL”][quote author=“diksi”][quote author=“BB_SenTineL”].... ама все пак това са витамини...

Преди време и аз така си виках. Ама си ги купих. Предполагам, че говориш за Daily Formula.

14.05.06
21:45

diksi По колко взимаше на ден.На мен ми казаха по 1.

P.S доколкото знам си момче,нали :?:  :wink:

14.05.06
21:48

По едно взимам на ден след ядене.
Да, момче съм.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1