съвет за нвд и тренировки

14.05.06
17:40

Здравейте.От скоро чета този сайт и съм много доволна от информацията и все пак моля за съвет относно моя режим.
Висока съм , 164 см. 44 кг, на 29 години съм., ходя на фитнес от 2 години от 3-5 пъти седмично като през втората година включих крос и таебо + упражнения на земя, преси и гирички. Схемата ми е 2 или 3 дни крос + преси, бицепс, трицепс + вело, другите два дни таебо. За сега тренирам в 16.00, но лятото  сутрин към 8 и 30. Болката ми е че краката ми се орелефяват много трудно.Предполагам че и храненето ми не е било правилно. Прочетох за НВД и от седмица се опитвам да го спазвам. Промяната е огромна. Преди задържах вода, краката ми отичаха сигурно заради повечето въглехидрати. Сега се храня приблизително така:
8.00- кафе без захар, две филиии бонус с моцарела или извара или пуешко филе/ преди не хапвах до обед/
10.00- купичка кисело мляко нискомаслено или 10 сурови бадема
12.00-13.00- 200 гр. пиле на скара/филе/ или риба, или зеленчуци на скара без картофи + салата
15.00-16.00- нескафе с 50 мл. нискомаслено пр.мляко/ това е от скоро иначе не обичам нес кафе, просто за тонус/ или купичка кисело мляко или малко бадеми
20.00-22.00- зелена салата със зехтин + 200 гр. риба на скара или пиле или пуешко филе или извара или 2 варени яйца без 1 жълтък + 30 гр.кашкавал понякога
така 6 дни седмия е високовъглехидратен. Пия 1.5-2.0 литра вода/ преди и 200 гр. не изпивах/, голам зор
Подчертавам че искам да си орелефя краката и да запазя теглото си, имам дребен кокъл затова съм лека
Не искам да пия добавки даже и витамини. Моля за вашите съвети и мнения
За първи път пиша във форум ако нещо бъркам предварително се извинявам

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1