Ще ми помогне ли тестостерона?

Темата е заключена.

15.05.06
04:03

Бих искал да ви помоля за съвет. Нека първо ви опиша каква е ситуацията в момента. Никога до сега не съм тренирал. Имах наднормено тегло, което свалих отчасти с гладуване. В момента съм 90 кг, при 1, 83 височина. Проблемът е, че мазнините сякаш не са мръднали - отпуснат корем, поразтегната кожа. Недотам стегнати задни части. Много искам да оправя нещата и наистина имам нужда от съвет. Ако започна да приемам тестостерон дали нещата няма да се подобрят. Искам да натрупам малко мускули и да се оттърва от излишните мазнини и корема (ако изобщо е възможно). Възможно ли е да постигна релеф на пресата при липсата на каквито и да е наченки на такъв в момента и наличието на немалък слой мастна тъкан. И изобщо кожата ще се стегне ли от тренировки или ще остане отпусната. Още нещо - трябва ли да приемам белтъци и някакви други добавки. Вегетарианството и мускулите изключват ли се взаимно, защото аз съм веге и не бих могъл да проям месо, невъзможно е. Ще ви бъда изкючително благодарен за каквато и да е информация. :D

15.05.06
09:50

Такива въпроси не се обсъждат в този форум, за тестостерона може да питаш в www.gohard.org.
Един съвет - тестостерона е последното, което ти трябва в случая! Изчети този сайт и ще разбереш какво да правиш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1