Л-Карнитин + Фат Бърнър

17.05.06
18:19

Такам :) значи неска си взех Л карнитин на Нутрим 60 капс. Утре в другиден мисля да си взема и фат бърнър но незкам в каква дозировка да ги пия.Ако може да ме насочите как да ги пия ... :) мн ще съм ви благодарен .. за л карнитина знам ... 30 мин преди трен и 30 мин преди лягане но за бърнъра ... нз :) а и да ви питам кажете някои свясна марка бърнъри на долу горе приемлива цена ... 20 30 лв :) (към 20 по добре щото съм малко назад с парите :) ) . И също и преди кардиото 30 мин вземам 15г протеин ... няма да пречи да земам със протеина и л карнитина нали ?  :D
Аиде помагаите ... :) мерси предварително  :!:  :!:  :!:  :)

Е как да ти кажем как да го пиеш като не знаем какво е ?! Като го купиш тогава питай, още повече че на опаковката му ще пише.

17.05.06
18:32

Е да де мисълта ми беше как да ги съчитая .. :) и препоръчаите нещо поне ... :) а също да питам и има ли нужда да вземам и амино ?

GA

18.05.06
20:33

[quote author=“BikerBoy”]Е да де мисълта ми беше как да ги съчитая .. :) и препоръчаите нещо поне ... :) а също да питам и има ли нужда да вземам и амино ?

пич според мен няма нужда да взима6 и амино по добре пие протеин жеднага след тренировка:)
а за fat burners Super Fta Burners na American muscle цената в момента е кум 20 лв
ако отиде6 на пиротска ще ги намериш за 16-100 49-300 хапа::P

29.05.06
17:16

Здравей,
преди час се връщам от магазина, от където си взех точно такава комбинация. Ето как ми препоръчаха на мен (78кг):

Тренировъчни дни:30 мин преди тренировка: 3 таблетки бърнър + 2 карнитин
30 мин преди лягане: 2 карнитин

Нетренировъчни дни:
3х1 таблетка бърнър преди основните храненета
30 мин преди лягане: 2 карнитин

Имай впредвид, че дозите се увеличават, ако си над 85кг да кажем... Съфоромци пият по 5 и повече хапчета според килограмите си. Все пак на опаковката е казано, че за “повлияване на мастния метаболизам - 2 капсули по 2 пъти дневно”, а в няколко сайта четох, че точно около 2 грама на ден е нужното количество. Също така във Fat Burnera също има Л-Кардинин, така че съвета ми е да внимаваш да не предозираш...

Забележка: Капсулите ми от American Muscle’s Super Fat Burner са по 500мг.

Успех! И на себе си успех желая, че ги почвам от днес...  :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1