пъпки от л-карнитин

20.05.06
11:57

ползвах 1 месец л-карнитин на универсал...сега втория месец си зех  чешки l-karnitine + l-tartate
1 tabletka = 480 l-karnitin i 200 mg l-tartate.
обаче ползвам го от няколко дена и всеха да ми излизат пъпки по задната част на краката.Мн кофти ,нали л-карнитина е безвреден уж.
не съм зимал по много... наи много 2 таблетки ,понякога и 3.

energymax

20.05.06
17:33

жега е,а и ако си се обескосмил,нормално

21.05.06
11:44

да наистина е  много вероятно от топлото

26.05.06
17:17

Sas sigurnost e ot zegata

26.05.06
20:24

полови излишъци е също вариант за пъпките ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1