Малко въпросче?

BL

21.05.06
09:36

Здравеите отново,навсякаде във форума чета въпроси свързани с креатин+глутамин,та моят въпрос е ще има ли ефект ако пия глутамина без креатин или дори да е в комбинация глутамин+таурин и с протеините разбира се,а ако няма да има моля кажете с какво да ги пия тези протеини :?:  само да не е с креатин :?

Не си харчи парите. Видим ефект няма да има.

21.05.06
11:42

[quote author=“BlooD83”]Здравеите отново,навсякаде във форума чета въпроси свързани с креатин+глутамин,та моят въпрос е ще има ли ефект ако пия глутамина без креатин или дори да е в комбинация глутамин+таурин и с протеините разбира се,а ако няма да има моля кажете с какво да ги пия тези протеини :?:  само да не е с креатин :?

Какво против креатина ?

BL

21.05.06
14:14

против креатина нямам нищо само дето кафе не мога да пия докато го ползвам и от там идва проблема :(  , за тожа питам с какво мога да го заместя и да има някакав ефект за качване на маса при положение че пия протеин :?:

21.05.06
16:09

е то не може заради кофеина ако искаш пии кафе без кофеин,но аз като пих креатин спрях кафето макар че пиех по 3-4 кафета на ден и мисля че това има и двоина полза защото така и организма отвиква малко от наличието на кофеин и после ефектът е по-голям(не съм много сигурен дали съм прав)

21.05.06
20:33

от 40мин до час преди и след приема на креатин, не е добре да се пие кафе.през останалото време не е проблем.

31.05.06
00:00

кафе и креатин не е добра идея

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1