Проблеми с кръста

21.05.06
14:28

Имам проблем с кръста от 6 месеца :( не правя нито тяга нито клекове и така и не разбрах от какво ме боли . Купих си колан с надеждата че болките ще спрат но те само намаляха :( . И сега не ми идва нищо на ум какво да правя . Ако някои може да ми даде някой савет ще сам му много благодарен .

Благодаря за вниманието .

HA

21.05.06
14:33

От 6 месеца имаш проблеми с кръста и чакаш някой да ти даде съвет???Най-добрия съвет е - бягай бързо при специалист да те прегледа.

21.05.06
14:34

чаках защото си мислех че като го стегна с колана и се натоварва по малко ще ми премине ближката но уви :(

21.05.06
15:27

Има опасност да се прегърбваш по време на трен или като седиш на стол.Аз също имах проблеми,но от тягата си изправих стойката и вече съм наред,но по едно време бях като бабичка,не можех да седя и да се навеждам без болка.

21.05.06
17:22

хммм ясно благодаря за помоща ще се консултирам с лекар и сигурно ще почна да права тяга ако това ще ми помогне
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА!!!!

21.05.06
20:11

[quote author=“Obitax”]хммм ясно благодаря за помоща ще се консултирам с лекар и сигурно ще почна да права тяга ако това ще ми помогне
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА!!!!

Ако си решил с натоварване да го оправиш, по добре хиперекстензии опитвай. От тяга може и по-голям проблем да си докараш.

Виж се с лекар :!:

28.05.06
18:28

Само почивката може  да те оправи...Ако продължаваш може и нещо по сериозно да си навлечеш, кръста е доста податлив

30.05.06
14:47

Щом е толкова отдавна - почивка+лекар. После като дойде време пак за тренировки включи хиперекстензии, добро упражнение за заздравяване на кръста са. Може би не колкото тягата (не съм я правил), но тя товари по-силово, така че може би след такава травма трябва да ес изчака с нея. Пази си кръста. Ако трябва зарежи фитнеси, тренировки и глупости, но гледай да си здрав. Тея мускули до кога ще ти трябват? До когато и да е, кръста ще ти трябва още някое и друго десетилетие по-нататък!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1