Суплементи в Благоев

ArenaBG.com

22.05.06
23:42

Къде в Благоевград мога да намеря стероиди и изобщо суплементи?
Кажете ми ако има някой който живее там и знае магазин.
Ще ми помогнете страшно много ако споменете и улицата.
Благодаря

23.05.06
00:23

[quote author=”Аdmin”]Къде в Благоевград мога да намеря стероиди и изобщо суплементи?
Кажете ми ако има някой който живее там и знае магазин.
Ще ми помогнете страшно много ако споменете и улицата.
Благодаря

Имаше една тема “хранителни добавки в Благоевград потърси я в http://www.bb-team.org/forum/search.php ,примерно с ключова дума Благоевград.

ArenaBG.com

23.05.06
00:40

Разбира се че търсих но нищо не намерих.
И все пак ако можете кажете.

23.05.06
13:51

най дабрия магазин е ИПОН и се намира на В.Левски.
има още един но за твое добро не ходи там.
В ИПОН има хранителни добавки на яките фирми и момчетата разбират много
защото имат много доволни клиенти.
гледам це там ходат и доста охранители такаче за втория вапрос трябва да си ги питаж сам.

popeye^

23.05.06
23:26

на центъра имаше един голям хотел сега не се сещам за името, срещу някакви обществени бани е. В уличката точно зад него.

24.05.06
19:41

[quote author=“popeye^”]на центъра имаше един голям хотел сега не се сещам за името, срещу някакви обществени бани е. В уличката точно зад него.

ето там не ходи в Виталис
нищо не разбират и там се дава само Нутримче. :!:  :!:
ИПОН му е майката :!:

popeye^

24.05.06
21:52

продават се и вносни продукти, а за какво ти е толкоз да разбират след като можеш да си търсиш иформация на много места?Не виждам и много смисъл от тая тема де...

28.05.06
18:25

[quote author=“popeye^”]продават се и вносни продукти, а за какво ти е толкоз да разбират след като можеш да си търсиш иформация на много места?Не виждам и много смисъл от тая тема де...

Ти сигурно знаеш страшно много а?
Е от такива разбирачи като тев сме на това ниво в държавата
прочетете  два форума и станете разбирачи.
Това е спорт които се развива постоянно и трябва да си в течение на нещата .
Тея от ИПОН са почти всеки месец на семинари и винаги мога да науча още нещо.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1