Оффтопик: Негативни отзиви за Динакорд България ЕООД

Темата е заключена.

23.05.06
17:07

Здравейте,

накратко ще опиша преживяванята си при закупуването на слушалки Sennheiser mx400.

Понеделник разгледжам сайта на Динакорд България ООД, харесвам си слушалки тип тапи, проверявам цената в ценовата листа - 18 лв. Съвестно си записвам адреса на “Централен офис” намиращ се най-отгоре. Следва пътуване от жк. Гоце Делчев до жк. Дружба където е централния офис. На мястото ми беше обяснено, че нямат такива слушалки на склад и всичко е изпратено в магазините им.
Днес в 14:00 магазина беше заключен за обедна почивка от 1 час. След като изчаках до края на почивката в 14:30 ми бяха продадени въпросните слушалки за 20 лв. за което ми беше издадена и касова бележка. Никъде не беше написана цената на слушалките, а на въпроса ми защо в ценовата листа са 18 лв. не ми беше отговорено.
Също така ми беше обяснено, че на слушалките не се предоставя гаранция. Но на самата кутия на слушалките пише, че имат 2 години гаранция!!!
Към персонала и отношението нямам забележки.
Надявам се, че всеки прочел това ще си помисли преди да ползва услугите или да пазарува от Динакорд България ЕООД.

Благодаря на всички направили си труда да прочетат горното.

За да не бъда анонимен - името ми е Иван и телефона ми е 0888/97/08/48.

Лек ден на всички съфорумци.  :)

23.05.06
17:18

Това няма нищо общо с темата на форума!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1