за овесените ядки

23.05.06
19:04

кажете дали мога да ям  финно овесени ядки с прясно мляко или с кисело.. или не е добре...
и дали мога да ям ягоди щото всеки ден ям .. просто имам въвзможност  :roll:

24.05.06
22:45

[quote author=“evgeni_88”]кажете дали мога да ям  финно овесени ядки с прясно мляко или с кисело.. или не е добре...
и дали мога да ям ягоди щото всеки ден ям .. просто имам въвзможност  :roll:

Значи овесените ядки може,даже е много добре,но не повече от 50 гр на ядене...С кисело мляко са много вкусни(аз ги обожавам  :) )
Ягоди може да,но не вечер !

25.05.06
21:06

мерсис брат  че отговори и влизаи по често в skype че мисля да прая това с наилона  :lol:  :lol:

30.05.06
20:42

Сега ще ти кажа нещо,което аз правя и ми се струва много ефикасно.Сутрин,ако не правя кардио пускам 200 прясно и 200 кисело със 100гр ягоди във блендера и се получава едно много гъстичко и хубаво,което като го изпиеш действа доста забързващо на метаболизма,поне при мен така се получава,може да пробваш.Относно тези овесени ядки,за които говориш,можеш да видиш каква част са от захари :).Гарантирам,че ще е минимална :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1