Какво да вземам когато почивам с L-Carnitin-a?

mvp

26.05.06
22:25

Свърших  L-Carnitin-a и искам да продължа да отслабвам, но няма fat burner без L-Carnitinе!

27.05.06
00:52

Що да няма? Има.... т.н. Термогенетици не притежават L-Carnitine а други съставки.... например Lipo6 на Nutrex, само че цената в BG е космическа...

Но и на мен не ми стана ясно що искаш бърнър без L-Carnitine? Какво, като си го свършил.... купи си отново ;)

mvp

27.05.06
11:38

Ами нали след като си взимал L-Carnitine 1 месец трябва да починеш определен период, защото просто няма да има ефект.

27.05.06
12:16

Аз лично това за първи път го чувам... но дори и да трябва почивка едва ли повече от 10 дни ще е необходимо... а вероятно можеш да изчакаш 10 дни и да продължиш с употребата му :)

27.05.06
12:37

Там някъде 2 седмици почивка стигат и няма нужда да взимаш нещо друго, нека организма си почине малко.

mvp

27.05.06
12:41

:D

01.06.06
11:23

Ел карнитина който пия аз е течен и е за двайсет дози, т. е. за десет дена, ако се приема два пъти на ден. Смъкнах един килограм, но незнам дали съм постигнала това само с карнитина или защото е в съчетание с  упражниниута и НВД. Целта ми е от 54 кг. колкото съм в момента да сляза на 50кг.  Висока съм 158 см. Въпросът ми е да си купя ли още една доза ?. Една приятелка ми каза, че се продавал Ел карнитин с ГУАРАНА.  Това ми звучи като растение, но несъм сигурна. Знаете ли нещо по въпроса.  Сърдечно ви благодаря!

01.06.06
11:24

Ел карнитина който пия аз е течен и е за двайсет дози, т. е. за десет дена, ако се приема два пъти на ден. Смъкнах един килограм, но незнам дали съм постигнала това само с карнитина или защото е в съчетание с  упражниниута и НВД. Целта ми е от 54 кг. колкото съм в момента да сляза на 50кг.  Висока съм 158 см. Въпросът ми е да си купя ли още една доза ?. Една приятелка ми каза, че се продавал Ел карнитин с ГУАРАНА.  Това ми звучи като растение, но несъм сигурна. Знаете ли нещо по въпроса.  Сърдечно ви благодаря!

01.06.06
13:44

@Ali_78 - ако го пиеш от 20 дена си вземи още една опаковка, след като свърши почини за 2 седмици.
Гуарана = кофеин, ако продукта е значително по-скъп от този без гуарана, си вземи чистия л-карнитин и пий едно кафе преди кардио с него :wink:

01.06.06
14:40

карнитина с гуарана P&B имат такъв, ама някой тука беше казал, че бил ужасно сладък и трудно се пиел.

@emzo - гуараната е растение в което концентрацията на кофеин е около 4 пъти по висока от тази на кафето. Да не объркаш момичето  :wink:

Този на P&B мисля че е 5 лв. разликата но и колко ще е добър  :roll: Май най-добре чист карнитин и по-силно кафенце.

01.06.06
15:52

To пук щото количеството гуарана вътре е много  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1