Възможно ли е!?

26.05.06
23:43

...Постигането на анаболен ефект чрез билки?!?Т.е знам,че е възможно искам да разбера по скоро как става номера!!! :roll:

Sportex

26.05.06
23:47

Да възможно e, но минимално. :wink:

psixar

27.05.06
01:20

мии пиеш билки които увеличават производството на тестотерон или намаляват защитните функции които попринцип пречат на тестостерона да се включи в кръвта

tribulus terestis -примерно
:)

27.05.06
05:24

хмм...
дайте някакви примери де :)
Какво е това tribulus terestis- как действа  :P

psixar

27.05.06
09:56

[quote author=“scum85”]хмм...

ми...Трибулус си е буквално трибулус  :roll:
така го продават в магазините за суплементи...има го на доста фирми JC Universal Mushashi понякога го дават за увеличаване на потентноста...щот от повече тестостерон повече то рипа  :D

HO

27.05.06
16:52

[quote author=“psixar”][quote author=“scum85”]хмм...

така го продават в магазините за суплементи...има го на доста фирми JC Universal Mushashi понякога го дават за увеличаване на потентноста...щот от повече тестостерон повече то рипа  :D

Не си е буквално Трибулус а си е буквално Бабини зъби- продават го по аптеките и билковите магазини като Трибузан- пиеш по 05-1л дневно запарка на 3-6 сл от билката и чакаш неволята :wink:

27.05.06
20:53

[quote author=“houngan”][quote author=“psixar”][quote author=“scum85”]хмм...

Не си е буквално Трибулус а си е буквално Бабини зъби- продават го по аптеките и билковите магазини като Трибузан- пиеш по 05-1л дневно запарка на 3-6 сл от билката и чакаш неволята :wink:

точно това бабини зъби сам го пил един месец и грам никакъв ефект нямаше
ебаси боклука билков

HO

27.05.06
21:50

[quote author=“DirtyandNasty”]точно това бабини зъби сам го пил един месец и грам никакъв ефект нямаше
ебаси боклука билков

В какви количества си го пил? То за да се постигне анаболен ефект трябва в пъти над препоръчливите  :D :D примерно- пише на пакета 3 супени лъжици в 500мл вода3 пъти - начи слагаш 8-10 лъжици и пиеш не 3 пъти дневно по 200мл а 6-8 пъти- така може да има ефект, НО може и да си повредиш стомаха- особено аки имаш разни гастрити и язви! Другия вариант е трибестан- на хапове 60 хапа~ 30лв

27.05.06
23:24

Супер!!!  :D
Много ви благодаря!!!!
Та до тук стана ясно че в рецептата ше има трибестан и витамин В12:)
Някъв,който се занимаваше с трибой ми спонаваше и други ,но в момента немога да се сетя!
Ако се сеща за друго да пише  8)

ivaivalito

28.05.06
09:11

преди години четох че на времето Дан Колов е приемал билки като Бял равнец блатен аир и пелин,За по добро усвояване на белтъците което амо по себе си води до анаболен ефект,а Пелина увеличава апетита.Също така ако си намерите тлъстига /жива вода/Това го е пил Крали Марко за сила.Ся не искам 13 годишни момченца да ме слагат в бисерите защото тва съм го прочел в книгите за билки и в книгите на Еню Рангелов.Пил съм блатен аир и пелин смесен с бял равнец и наистина усетих че апетита ми се е повишил.

Ако се наливаш цял ден с отвара от бабини зъби сте имаш перманентна ерекция, но не очаквай анаболен ефект - активното вещество е много малко. Опитай с трибулус на капсули  - опитай този на Вемо - 90 капс. по 200мг (60% - така пише на етикета) по 5-6 капсули на ден, поне 30 дни.

[quote author=“prodavach”]Ако се наливаш цял ден с отвара от бабини зъби сте имаш перманентна ерекция, но не очаквай анаболен ефект - активното вещество е много малко. Опитай с трибулус на капсули  - опитай този на Вемо - 90 капс. по 200мг (60% - така пише на етикета) по 5-6 капсули на ден, поне 30 дни.

ами да поговорим малко за САРСАПАРИЛАТА тогава!!!!!!!!
:lol:

12.06.06
19:41

А вредят ли тези “зъби” и изобщо самите билки от които може да се постигне анаболен ефект ? или са безвредни :) и също скъпи ли са много ?  :roll: Ако са скъпи ше одя към планиниата да бера  :P :oops:  :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1