Моето НВД

27.05.06
23:13

6:20 - Суроватъчен Протеин
7:00 - 50 грама овесени ядки + 3-4 белтъка
10:00 - 50 грама кафяв ориз + 100 грама извара
13:00 - 200 грама месо + 1 домат
14:30 - трен - след трен кардио 30 мин ( преди и след трен 2 амино BCAA , след кардио Суроватъчен протеин)
16:30 - 150 гр месо + салата
20:00 - 150 гр месо + салата

Ако някой се интересува мога да му кажа и тренировките ми какви са - Тренирам 4 дни после почивам 2 и пак наново.1ви ден зареждам 2ри ден средно количество въглехидрати 3ти ниски 4-ти средни , 5-6 ниски и наново... как мислите ?Не ям мляко и сирене , абе въобще млечни продукти заради млечната захар - само малко извара си позволявам... та как мислите ?

28.05.06
10:30

Добре дошъл във форума ! Диетата е добре.Гледам че си запознат и това е хубаво , защото знаеш какво да правиш.В почивните в последните 2 дни в които си на ниски и не тренираш приемай повече мазнини , но не излишни - говоря като зехтин и рибено масло.Не очаквай много хора да ти пишат , защото повечето като видят някой по-сложен пост и се насират.Успех  :P

28.05.06
13:42

[quote author=“XaMaLLa”]защото повечето като видят някой по-сложен пост и се насират

Доста остро изказване ;)
@labrador - това ти е за 1 ден и по мои сметки излизат - ~45гр carbs и не виждам мазнини.
Явно си опитваш да правиш Carbs cycling, напиши по подробно в кои дни колко са ти въглехидратите (грамаж).
Колкото до лактозата не мисля, че е проблем да си позволиш 50гр сирене или 1 кофичка к. мляко.
Eто малко инфо:
http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=811783
http://www.bodybuilding.com/fun/par30.htm
Мисля да пробвам скоро

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1