Набирания всекидневно...?

psixar

28.05.06
19:51

Ще има ли някакъв ефект ако всеки ден права по 1-2 серии набирания защото искам да увелича силата си...сега правя 3 път в седмцата преди 1 седмица с широк хват правех 2 сега 8…но ефект върху гърба ще има ли?

28.05.06
20:22

Ше има ефект ама все пак ги прави по 3 серии (ако можеш де)..иначе ако искаш гръб ходи на плуване-за малко време голям ефект  :wink:

29.05.06
21:43

не :!:

30.05.06
11:23

[quote author=“psixar”]Ще има ли някакъв ефект ако всеки ден права по 1-2 серии набирания защото искам да увелича силата си...сега правя 3 път в седмцата преди 1 седмица с широк хват правех 2 сега 8…но ефект върху гърба ще има ли?

Според мен ще има. :)
Голям, малък, но определено ще има ефект.  :)

31.05.06
02:10

прави ги, ама не всеки ден.И ако искаш хубав гръб прави кофички

31.05.06
09:33

[quote author=“Infernaloverkill”]И ако искаш хубав гръб прави кофички

:shock:  :lol:

Кофичките грам не засягат гърба.

31.05.06
18:41

Кофичките грам не засягат гърба.

тук съм готов да споря щото има бая варианти на изпълнение първо и за перките отстрани аз по хубаво не съм правил.Абе както искате

Има варианти за гърди и трицепс. За гръб ...

31.05.06
19:18

[quote author=“Infernaloverkill”]прави ги, ама не всеки ден.И ако искаш хубав гръб прави кофички

гръб на успоредка може да се прави, но не ис кофички.

Сигурно ти се струва, че има ефект за гръб защото кофичките при някои хора спомагат за разширяването на гръдния кош... и като цяло визията.

Набирания ще помогнат 3 пъти в седмица и когато правиш 8 без проблем вземи допълнителна тежест/не 20-30 кг разбира се/ . Един път видях един дето караше някакъв друк да му се хванел за раменете да прави набирания с тежест...  :lol:  :lol:

02.06.06
17:34

гръб на успоредка може да се прави, но не ис кофички.

кои упражнения имаш предвид?

07.06.06
21:07

[quote author=“Infernaloverkill”]прави ги, ама не всеки ден.И ако искаш хубав гръб прави кофички

как гръб с кофи4ки?????????????????????????/ :shock:

08.06.06
10:57

Аз не знам за по-добро упражнение за обем на гърба от набиранията.И за тва започвам всяка тренировка за гръб с 4 серии набирания...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1