Козирка с вентилаторче

Темата е заключена.

31.05.06
23:17

Пичове и пички,някой ползва ли такова нещо по време на тренировка?Доста жегаво стана,а в залата няма климатик,та се чудех дали да не си купя 1 козирка с вентилаторче да ми освежава въздуха,ако има някой като мене,ето,давам идея как да се справим със жегата.Приемам и други предложения.

ахахах е ти уби рибата. Дано се ебаваш а не говориш сериозно...

01.06.06
10:57

Аз пък ще взена въпроса сериозно. На морето като бях малък бяха направо модерни, и тогава ни радваха, защото все пак раздвижваха малко въздуха около физиономията. Та може и да има ефект, помага малко срещу задуха и жегата. Но не знам в зала колко ще помогне  - не маха миризмите на пот, хора, желязо и т.н. Опитай, не мисля че са скъпо удоволствие ;)
П.П.: За справяне с жегата наскоро ми казаха че една мента, 2 соди, половин изстискан лимон вътре, леко разбъркано, имало невероятно добър ефект срещу жега. Ама едва ли ще е подходящо за целта..

Sportex

01.06.06
11:02

[quote author=“marzipan”]наскоро ми казаха че една мента, 2 соди, половин изстискан лимон вътре, леко разбъркано, имало невероятно добър ефект срещу жега.

Сега съм убеден, че един юзър ще контрира с мастика и айран. :lol:

А иначе по темата щом залата няма климатик бая е прашно и мръсно вероятно - ще си вееш прахта в лицето. А ефект от охлаждането ще е минимален.

01.06.06
12:41

Аз си нося вентилатор на гърба ! :roll:  :shock:  :roll:

01.06.06
13:51

Че като няма климатик не е задължително да е мръсно !!!! :shock:

като ти е толко задушно и мръсно вземи смени фитнеса ще платиш 5-10лв отгоре но поне всеки път като ходиш на фитнес ще ходиш с кеф. А не да мислиш някви такива ми ти простотиии и аз още се чуда откаде ти хрумна такова нещо а дано наистина се ебаваш!!!

zweio

01.06.06
14:58

Аз предлагам да си носим климатиците на рамото както черните едно време как си носеха радиата.  :lol:

KO

01.06.06
17:42

rejimillar… Как ще смени фитнеса бе бате... Един фитнес колкото по мръсен и по стъри са уредите става толкова по добра тренировка... пробвай да видиш... а по темата аз предлагам вместо вода да пиеш айрян.. лукс е ама си като на плажче!

01.06.06
18:08

Ми не е прашни и задушно,просто е много горещо,не искам да го сменям,защото са ми приятни хората там и има всичко,което ми трябва за една добра тренировка.Иначе има една зала със много екстри(сауни,масажи...),но там се пълни предимно с момичета,пък и е 2 лева тренировката,а сега съм на левче.Както и да е,ще пробвам,пък каквото стане.
пп.Аз с много голям кеф си ходя,но от клена и карнитина ми става дооста горещо просто.

Sourcemag

01.06.06
18:53

[quote author=“Size”]Пичове и пички,някой ползва ли такова нещо по време на тренировка?Доста жегаво стана,а в залата няма климатик,та се чудех дали да не си купя 1 козирка с вентилаторче да ми освежава въздуха,ако има някой като мене,ето,давам идея как да се справим със жегата.Приемам и други предложения.

Това с вентилатора няма да свъши работа определено ,ако ходиш отдавна и се имаш с хората там може да им пуснеш идеята да сложат някой вентилатор на тавана или от онея правите

01.06.06
18:58

вентилатори си има,но още не ги пускат,щото не е толкова топло,всъщност ще правят ремонт скоро и може да измислят още нещо,както и да е,като гледам никой не одобрява идеята за вентилаторчето,може да си взема за плажа все пак.

01.06.06
23:28

Според мен е тъпо такова нещо... ама много<  :wink:

Пий достатъчно вода през деня /не само по време на трени., даже аз съм против човек да се налива с вода по време на трен. / и организъма трябва сам да се спасява.

А, ;еждо другото, друго освен изсушен въздух зима и настиване лято от климатици не съм видял. Особенно се изнервям като влизам в повече от 1 здраги в рмките на половин час и сменям температурите...

01.06.06
23:45

Ох лелеле.....

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1