"Усъвършенствано" ВВД :D МНЕНИЕ ?

02.06.06
19:08

Първп искам да кажа спецялно благодаря на RejiMillar тъй като той много ми помогна .. МЕРСИ !  :) Такам .. сега да кажа няколко работи за режима.Първо да не се шашкате от 20-те грама креатин на ден .. още съм в зареждащ период .. после ще ги намаля :) .
Такам .. значи :
1-во:Сутрин още като стана пия гейнър тъй като тои се усвоява най-бързо от организма и по този начин най-бързо ще запълня гликогеновите нива след дългата нощ и напълня мусклите с аминокиселини :)
2-ро:Пия айрян тъй като тогава съм на даскало .. а там не предлагат мляко  :lol:  :P
3-то:И за странджанката е същата работа .. нема какво друго да се яде на даскало .. освен странджанка и хамбургер .. мисля че е по добре странджанка  :?
4-то:Добавям сол в изварата защото е хубаво да се взима една(полвин) чаена лажичка сол след трен защото по този начин натрия от солта вкарва повече вода в мускулите и от там по добре възтановяват.  8)
5-то:Ям белтъци преди лягане тъй като така инсулина няма да ми се вдигне и няма да ги складирам като мазнини, но ще запазвам мускулите през нощта повече.
Това е ... :) изкажете мнение.
ПС>Повечето думи не са мои .. повечето са на RejiMillar (отново ти казвам МЕРСИ мн :) ) и на още мн хора от които съм видяк като съм чел от форума .. МЕРСИ НА ВСИЧКИ
Ето го и режима :arrow:
http://images07.snimka.bg/000757752.jpg

ИЗКАЖЕТЕ МНЕНИЕ ... ПЛИИЗ  :wink:

ПС> намалил съм въглехидратите защото до скоро бях на нвд .. да не кача мазнина .. мислите ли че е необходимо още да ги намаля ? ако намаля геинара на 50 + 50 по добре ли ще е като за начало ?
МЕРСИ

EDIT:Мерси за многобройните мнения и съвети които ми дадохте  :cry:

07.06.06
14:18

Мерси за огромната помощ която ми дадахте  :?  :(

07.06.06
15:21

Изглежда добре като съотношения, поне на хартия.
Но и от най - добрият режим не може да се каже дали ще има ефект, докато не се пробва на практика ;) Така че, започвай и виж дали работи.

само ще кажа че това със солта е пълна глупост според мен. за водата е така, но тя гони калия- а той е истинската причина за възтановяването на мускулите! Така , че без сол ефекта е много по голям! Ако можеш махни натрия изцяло от менюто. То и в обезсолените храни си има натрий.
http://bgtrener.info/?p=29

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1