протеин или храна ?

04.06.06
10:00

дали парите които се дават за протеин ако си зема храна(месо и яйца) повече ще ми помогнат ?

04.06.06
10:32

eми така да се каже храната е много по-добър вариант(то си личи и от името на протеините - ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ)

04.06.06
10:47

Храна естествено.Натуралното винаги е по-добро.Няма смисъл да си взимаш изкуствените добавки, ако можеш да си вземеш яйца ,месо и тнт.

04.06.06
11:27

Ако си намериш добри източници на протеин от твърда храна е добре,но смятам че няма с какво да замениш протеина(аминокиселините) веднага след и преди тренировка. :cry:

04.06.06
11:32

[quote author=“Ayo”]дали парите които се дават за протеин ако си зема храна(месо и яйца) повече ще ми помогнат ?

Храна, много ясно. А и последно време като се хвърли малко светлина относно какво има в тия хранителни добавки... Давай на риба и пържоли.  :wink:

04.06.06
19:47

на мен основния проблем са ми парите . се пак на 16 години е трудно да имаш по 50-60 лв само за хранене пък и повече де  . Но сега определено мисля повече за храна да ги давам(пък и майка ми не ще ми дава) благодаря на всички за отговорите  :)

04.06.06
20:00

е ти какво си мислиш че като дадеш 100 лв за 5 либри суроватка или 50 лв за 1 кило и ти излиза по-евтино ли ?

05.06.06
01:11

[quote author=“Ayo”]на мен основния проблем са ми парите . се пак на 16 години е трудно да имаш по 50-60 лв само за хранене пък и повече де  . Но сега определено мисля повече за храна да ги давам(пък и майка ми не ще ми дава) благодаря на всички за отговорите  :)

Абе пак евала, че на тази възраст мислиш да даваш прави за хране, а за някакви други лиготии.

Опитай да обясниш на родителите си, че искаш да се храниш по-качествено и имаш нужда от някои определени продукти.

Суплементите не излизат по-евтино.

05.06.06
14:11

[quote author=“tpd”][quote author=“Ayo”]дали парите които се дават за протеин ако си зема храна(месо и яйца) повече ще ми помогнат ?Храна, много ясно. А и последно време като се хвърли малко светлина относно какво има в тия хранителни добавки... Давай на риба и пържоли.  :wink:

Да бе, защото пилешкото месо, което продават, не е блъскано с антибиотици и всякакви подобно боклуци... Много, много трудно е човек да живее и да се храни чисто вече. Да не кажа невъзможно. Така че дали хормони и антибиотици от пилешкото или някой друг грам “лош” въглехидрат в повече от обявеното в суроватката... все едно е.

Иначе Ayo, евала. И един съвет - щом си поел този курс го дръж и не оставяй НИКОЙ да те отклони от него.

05.06.06
15:30

за наще анаболи, стероиди и хранителни добавки е едно и също и следват еднакви последици . Иначе не мисля да се отказвам и НИКОЙ не мисля че може да ме накара .

05.06.06
21:35

[quote author=“Ayo”]за наще анаболи, стероиди и хранителни добавки е едно и също и следват еднакви последици . Иначе не мисля да се отказвам и НИКОЙ не мисля че може да ме накара .

аз съм по4итател на добавките. но наи-добрия вариянт е и двете.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1