Chitosan?

05.06.06
22:34

Здравеите днес ходих в Бургас в един от магазините и там питах за фатбърнър и пича в магазина ми даде Chitosan-Optimum Nutrition!Някои може ли да каже мнение за този продукт и дали не сам се набутал?ще свърши ли работа да сваля 4-5 кг като ходя на тренироровки 4 пъти в седмицата и сам 174см 77-78кг?

05.06.06
22:44

докато не си изготвиш съответния режим и не започнеш  кардио , каквото и да си купиш само ще си дадеш парите на вятъра

05.06.06
22:53

абе то това ясно и го знам но питам дали самия продукт е добър ако някои го е ползвал другото си е моя работа вече!

06.06.06
14:06

Хитозан-а уж пречи на усвояването на мазнините от храната (1 гр. се свързва с 9 гр. мазнини, които се изхвърлят без да се усвоят). Моето мнение е, че този продукт е безполезен, защото:
1. Мазнините трябва да се контролират с диета, а не да се разчита на добавки.
2. При НВД мазнини ти са НЕОБХОДИМИ, особено от групата на Омега.
3. Никой не може да ти гарантира доколко ефикасно работи този продукт.
Т.е. като цяло не си купувай повече този продукт, а си направи една добра диета, а си купи други добавки като карнитин, ВСАА и МНОГО МЕСО.

06.06.06
14:19

мерси за мнението абе сега сам си го купил ще видим за 1 месец дали ще има ефект и после ще кажа:)дано да има някакъв че иначе само дето сам дал 45лв:)ххехехе:)

06.06.06
15:17

доколкото аз знам - Хитозана не пречи на мазнините да се усвояват от организма, а не им дава да отиват към мастните депа - как става това незнам :)

аз го пих преди доста време, и без много стриктна диета и т.н. свалих 2-3 кг. ноо според мене не си струва

06.06.06
18:03

[quote author=“ANTIKILLER”]мерси за мнението абе сега сам си го купил ще видим за 1 месец дали ще има ефект и после ще кажа:)дано да има някакъв че иначе само дето сам дал 45лв:)ххехехе:)

Съмнява ме за 1 месец да направиш много и аз пих май такав преди 2-3 месеца ама нищо :)
Но ако не ядеш сладко и тестени изделия и тренираш по често може и да направиш нещо миналото лято пазех диета без газирани напитки сладки и тестени изделия пих Л Карнетин и Амино Кисилини и за 2 месеца свалих от 72 до 66 кг :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1