RQ:ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ!!!

StronG™

06.06.06
16:53

До утре ми трябва биографията на някой култорист по вьзможност Кевин Леврон но ме устройва и някой друг.... Ще прая вя реферат на тема фитнес и ползата от него и трябва да направя и описание на някой култорист с снимки ( имам снимки ) Който може да помогне venmix@abv.bg Ще сьм задьлжен!
Благодаря

06.06.06
17:42

http://www.fitbg.hit.bg/малко старичек,ама може да ти свърши работа

06.06.06
19:36

Почти във всяко ББ списание има биографията на някои културист. Харесваш някоя после в гугъл му търсиш снимки и си готов.

06.06.06
19:40

първата ми презентация през живота ми беше за културисти-по специално за победителите на Мр.Олимпия.Там бях написал само титлите им от всички състезания през спортния им животи мерките им.Ако те интересува мога да ти дам малко информация

StronG™

06.06.06
22:32

Благодаря на всички за инфорнацията. Написах го уж и ще видим какво ще стане утре.
Пак благодаря

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1