след тренировката

JI

06.06.06
18:01

тъй като в момента тренироквата ми се пада от 3 следобяда до 4 идеята е следната след тренировка пия 5 амино 2600 на универсал .
и 30 минути след това ( като се прибера )  ям 200 месо някакво и сега дали да е със компелксен въглехидрат приемрно картофи или да е с
бял хляб или бял ориз
вие как мислите не ми се иска да приемам храни с висок гликомичен индекс  по това време вообще във втората част на деня ...
а пък иначе се губи ефекта от инсулиновия шок .

06.06.06
23:39

невиждам какво те плашат въглехидратите с висок гликомичен индекс в 4-5 часа?! аз като тренирам до 8-9 та някой път 10 часа си праскам въглехидрати и ми непречи. истина е че съм и с бърз метаболизъм де..
а и номера е че ти вече си изразходил гликогена и с тези въглехидрати просто го запълваш, но ако се получи излишък тогава има шанс да поомазниш, иначе не е проблем.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1