Как се ядат месата при НВД ?

09.06.06
12:12

Искам да питам напримера тая риба и пилешко месо как да ги ям .. се едно ок пилешки пържоли мога си купя обаче рибата като е сурова на каква обработка подлежи ? да я печа в фурна ли да я пържа ли кво да я правя ? И също яицата кое е по добре варени или печени в фурна цели ( форе долу същия резултат само дет като се изпекът във фурна стават по сухи и имат по остър вкус )
Гледам че белтъците на яицата са много популярни при НВД .. обаче никаде не е дадено 1 белтък колко приблизително калории протеин въгл. и мазнини има а е дадено само за цяло яице ....
И още нещо .. днеска си зех извара да почвам да си приспособявъм към нея .. ОТВРАТ! тва е наи гадното нещо което съм ял ... само кат си хапнах и почнах да дъвчам замалко да повърна ( незнам как него направих .. ) и кво ше права просто незнам  :?
пс забравих да питам за овесените ядки как се ядът ? щото до ся несъм ял и незнам ... се едно приготвят ли се по някакъв начин

09.06.06
12:39

Печене на фурна, варене, печене на тефлон, пържене със зехтин.
Един белтък е около 3 - 4 грама протеин, в зависимост от големината на яйцето. Калориите сам си ги сметни ;)
Изварата аз си я ям така и не ми се струва отврат. Иначе имаш теми как да си приготвим изварата, че да става за ядене ;)

09.06.06
12:47

Още малко ще попиташ и водата как се пие  :roll:

[quote author=“PoSTFracTioN”]Искам да питам напримера тая риба и пилешко месо как да ги ям .. се едно ок пилешки пържоли мога си купя обаче рибата като е сурова на каква обработка подлежи ? да я печа в фурна ли да я пържа ли кво да я правя ? И също яицата кое е по добре варени или печени в фурна цели ( форе долу същия резултат само дет като се изпекът във фурна стават по сухи и имат по остър вкус )
Гледам че белтъците на яицата са много популярни при НВД .. обаче никаде не е дадено 1 белтък колко приблизително калории протеин въгл. и мазнини има а е дадено само за цяло яице ....
И още нещо .. днеска си зех извара да почвам да си приспособявъм към нея .. ОТВРАТ! тва е наи гадното нещо което съм ял ... само кат си хапнах и почнах да дъвчам замалко да повърна ( незнам как него направих .. ) и кво ше права просто незнам  :?
пс забравих да питам за овесените ядки как се ядът ? щото до ся несъм ял и незнам ... се едно приготвят ли се по някакъв начин

ако си ниско въглехидратна си вземи пъмаслена извара.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1