зайо байо

IZ

09.06.06
14:44

интересува ме мнението ви за тази така да се каже зърнена закуска
пише 4е съдържа царевичен грис и растителна мазнина  100гр.-350 ккал.
става ли за ядене или?

Темата беше редактирана от Тихомир Велев на 19.04.11 19:10.

09.06.06
16:10

предполгам е предимно въглехидрати. Яж я само сутрин. Колкото до калориите - само така нищо не значат. Направи си цяло меню или приблизително си изчисли калориите и виж дали са ти достатъчни/в повече.

psixar

09.06.06
21:43

[quote author=“izgarqshtata”]интересува ме мнението ви за тази така да се каже зърнена закуска
пише 4е съдържа царевичен грис и растителна мазнина  100гр.-350 ккал.
става ли за ядене или?

според мен можеш да ядеш когато си искаш...защото 100гр - 350ккал...да ама вдигни един пакет...кажи ми има ли 100гр...това което ти влиза в корема е солта...малко от маслото...и съвсем малко от тва царевичното...маи бяха по 20гр тия..не съм сигурен... :P

09.06.06
22:28

Е да де, но това по принцип са глупости. Нищо нужно за организма няма да получиш... Затова ако само ти идват калории и сол от него, можеш да си го спестиш.

IZ

10.06.06
16:27

по принцип се жоди един пакет 50 гр.а и аз като изям някаде 1-2 и се заси6там за кажи речи целия ден:)

psixar

10.06.06
20:38

[quote author=“izgarqshtata”]по принцип се жоди един пакет 50 гр.а и аз като изям някаде 1-2 и се заси6там за кажи речи целия ден:)

wow…тва вече е вредно  :lol:
неможе цел ден на такива глупости да караш...аз го казах...като имах предвит на няколко дена ако ти се прияде че може спокоино да си хапваш...ама ся само на това...ще си развалиш оранигзма... :?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1