Фитнес в Плевен ?

HE

09.06.06
20:05

Извинявам се ако това не е раздела в който трябва да пусна тази тема но съм нов тука  :roll:
Та въпроса ми е можете ли да ми препоръчате фитнес в Плевен ? Решил съм да започна да се занимавам (да свала некой и друго килце  :oops: ) обаче като незнам  :roll: Има от моя клас хора които ходят обаче много не им вярвам  :roll:
Та дано има някой от Плевен да помогне  :wink:

lqlqlqlq

10.06.06
08:49

[quote author=“Hellraiser”]Извинявам се ако това не е раздела в който трябва да пусна тази тема но съм нов тука  :roll:
Та въпроса ми е можете ли да ми препоръчате фитнес в Плевен ? Решил съм да започна да се занимавам (да свала некой и друго килце  :oops: ) обаче като незнам  :roll: Има от моя клас хора които ходят обаче много не им вярвам  :roll:

Тъй като искаш да сваляш бих ти препоръчала “Финес”. Фитнесчето е малко ,но тренировката ми беше пълноценна-никой не те разсейва, има си и музика(хубава при това)....абе ако можех цял ден щях да седа там :). Може и в “Атлетико” да ходиш. Уредите също са нови, обстановката е приятна, има си и инструктори...и двата фитнеса ми харесват лично на мен. Надявам се да съм помогнала... :)

10.06.06
10:36

[quote author=“Hellraiser”]Извинявам се ако това не е раздела в който трябва да пусна тази тема но съм нов тука  :roll:

Аз бих ти препоръчал “Атлетико” , тва е моя фаворит сред фитнес центровете в града !

StronG™

10.06.06
11:26

Да, сзгласен сьм че ” Атлетико ”  имат льскави уреди.Но в кроноса ( който е до атлетика в ляво ) сложиха повече пьтечки.Незнам за вас но ако фитнеса е прекалено льскав и напудрен немога да тренирам и да се  отпусна назнам защо така.Но,да атлетико определено става за целта ти.Месечната карта мисля че е 22 лева.В моя фитнес е 20 ( неправя реклама ) а вьв ” финес ” мисля че е най-скьпо. Ако живееш на сторгозия можеш да ходиш вьв Кроноса който е вьв строша.Там картата е 16 лева и пак е льскаво ( откакто Льчо не го дьржи се пооправи :) ) И така...
Hellraiser това от мен :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1