Universal Specialized Protein

10.06.06
08:28

Някой ползвал ли го е ?
Ако не какво Ви е мнението, дали си заслужава?
https://www.bodybuilding.com/store/univ/specp.html
Просто се чудя дали да си взема ON 100% Whey или този (цената не ме интересува в случая)
Само една тема намерих в ББ.КОМ, където за вкус 9/10, overall - 8/10 и разтворимостта като цяло е отлична.
Ingredients:
Water-washed isolated soy protein, whey protein isolates, whey protein concentrate, isolated casein peptides, whey protein dyrolsates…
Устройва ме най-вече, че carbs са му под 1гр.

Или да взимам  ON 100% Whey.
—-
На НВД съм :lol:

а бе мани го ти тоя соев протеин за кво ти е. Взимай си ON и тва е.

10.06.06
14:19

[quote author=“RejiMillar”]а бе мани го ти тоя соев протеин за кво ти е. Взимай си ON и тва е.

10.06.06
15:46

Е голямо чудене беше и в крайна сметка си взех Champion Nutrition Chocolate - невероятен вкус дори във вода.

Sportex

10.06.06
16:57

[quote author=“emzo”]Е голямо чудене беше и в крайна сметка си взех Champion Nutrition Chocolate - невероятен вкус дори във вода.

От силата ли го взе? И 26г в протеин в доза ли е?

10.06.06
18:00

Не, от магазин за добавки беше само с 8лв по-скъп така че ....
23гр е в 1 доза, carbs са 4гр, от които dietary fibre - 2.5gr - да разбирам ли, че не се увсояват ? (имаше само шоколад иначе щях да взема друг)
Банана колко carbs има ?

Sportex

10.06.06
18:09

[quote author=“emzo”]Не, от магазин за добавки беше само с 8лв по-скъп така че ....
23гр е в 1 доза, carbs са 4гр, от които dietary fibre - 2.5gr - да разбирам ли, че не се увсояват ? (имаше само шоколад иначе щях да взема друг)
Банана колко carbs има ?

незнам ама ванилията е 26г в доза. :wink:

10.06.06
20:21

[quote author=“emzo”]Не, от магазин за добавки беше само с 8лв по-скъп така че ....
Банана колко carbs има ?

Аз ли те насочих да си го вземеш :?:  :wink:

11.06.06
15:30

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“emzo”]Не, от магазин за добавки беше само с 8лв по-скъп така че ....
Банана колко carbs има ?

Аз ли те насочих да си го вземеш :?:  :wink:

ти кво се явяваш рекламен агент на Champion ли?
във всяка тема на всички им препоръчваш “да си съберат пари с приятели и да си поръчат от силата.ком”
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

11.06.06
15:55

ти кво се явяваш рекламен агент на Champion ли?
във всяка тема на всички им препоръчваш “да си съберат пари с приятели и да си поръчат от силата.ком”
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ХАХАХА Абе и аз това си помислих,даже ми направиха забележка.Но този протеин спрямо цена/качество няма равен на бг пазара и ако не ползвах отстъпка от Красота и сила и аз щях да карам само на него.Просто ми звучи много изтъркано да казвам”вземи си Оптимум-най-доброто”.Това всеки го знае,еми нали трябва да се намери алтернатива.Както Амино 1900 на Genesis е също най-доброто амино спрямо цена/качество.И да не забравяме,че CN и ON са на почти еднакви цени в Bodybuilding.com(не казвам,че са еднакви и,като качество :wink: ) :wink:

П.С Иначе тия силата трябва да ме черапат(абе могат да ми пратят един CN по куриер няма да им се обида :lol:  :lol:  8) )

11.06.06
16:56

Kyokushin-Baka - не съм ги взимал от силата, а Body_Builder просто ми го препоръча !
————————————————
изчерпана, мерси на всички.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1