Таурин

filatov

10.06.06
14:38

Може ли някой, да ми каже какъв Таурин се предлага в момента на пазара и на каква цена. Знам само на JK 50гр-7.5 и на Мусаши, но на него не му знам актуалната цена, че те май ги вдигнаха.

11.06.06
14:44

Тоя таурин за кво помага :roll:  :oops:

11.06.06
14:50

[quote author=“filatov”]Може ли някой, да ми каже какъв Таурин се предлага в момента на пазара и на каква цена. Знам само на JK 50гр-7.5 и на Мусаши, но на него не му знам актуалната цена, че те май ги вдигнаха.

Еми и аз не съм чувал да има на други марки.На JC нещо се изгуби от пазара(поне в София)

11.06.06
14:51

Май няма други в БГ.Пил съм на мусаши и отскоро на JK и да ви кажа колкото и да не харесвам БГ продукти този е добре по-същия начин изглежда като този на мусаши и същия вкус има.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1