Напишете ми примерна програма за хранене , сутрин/обяд/вечер

FootballPlayer

12.06.06
14:43

Смисъл такъв че какво да ям , и с какво да го комбинирам.. за да оформя добре тялото си..
Спортист съм ( Футболист ) но имах тежка контузия и 6 месеца буквално не съм се натоварвал поради наредби на д-р Михаил Илиев..  :wink:
Та мисълта ми е ако можете ми направите една програма за хранене която да комбинирам с L-Carnitine ( 500мг ) или някакъва друга подобна добавка към храната + осилено трениране.

“Програма за хранене” имам предвид да ми кажете примерно какво да ям сутрин/ на обяд / вечер без да качвам мазнини и такива гадорий  :P

Благодаря ви много  :!:

12.06.06
15:16

ами чесно да ти кажа много хора ше се отнесат с пренебрежение към тоя пост щото чесно казано тва което искаш само ти може да си го направиш .. не си 1вия които пуска такъв пост спокойно :D лошото е че едни хора харесват едно ядене други него харесват та това е относително ... и зависи ти кво ядене искаш да отслабнеш да надебелееш ли кво ? аз мом ти кажа яж сутрин 2 чинии пържени картофи на обяд 1 пица и вечер 1 тава свинско ... :D ма както и да е .. виж има много режими за изгаряне на мазнини ( ако тва искаш )  .. всеки е чел из таблиците и се е оправил .. можеби тоя пост щи помогне
http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=16857

[quote author=“PoSTFracTioN”]ами чесно да ти кажа много хора ше се отнесат с пренебрежение към тоя пост щото чесно казано тва което искаш само ти може да си го направиш .. не си 1вия които пуска такъв пост спокойно :D лошото е че едни хора харесват едно ядене други него харесват та това е относително ... и зависи ти кво ядене искаш да отслабнеш да надебелееш ли кво ? аз мом ти кажа яж сутрин 2 чинии пържени картофи на обяд 1 пица и вечер 1 тава свинско ... :D ма както и да е .. виж има много режими за изгаряне на мазнини ( ако тва искаш )  .. всеки е чел из таблиците и се е оправил .. можеби тоя пост щи помогне
http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=16857

да да да!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1