Странджанка или .. ?

12.06.06
19:57

Я кажете колко долу горе Белтъци Мазнини Калории и Въглехидрати има в една странджанка .. зашото съм сутрин (към 11:00) на училище и немога да ям друго .. освен хамбургер(което е прекалено кофти) или странджанка .. затова избрах нея .. също има и закуски .. банички тутманици и тн .. как мислите какво да ям кое е по добре ?? Тутманик ? Странджанка? а може би шопска баница  :P

ПС>Режима ми е за качване на ММ

Relaxa

12.06.06
20:01

Еми да ти кажа чесно нито едново от двете!Ако ще правиш нещо сериозно ги забрави:)Носи си храна в кутий бе човек нз какво толквоа ви е срам вие сте БИЛДЕРИ:)пък така с тея баници нз как ша са опраите с мазнините после;)Теб като та гледам до сега чистеше ся изведнъж почна да качваш и то със странджанки и кифли:)

12.06.06
20:21

Хаха е стига де ..  :) свалях 3 седмици колкото да се поопрая за лятото и сега почнах да качвам :) вече 2-ра седмица .А по темата .. какво по точно да си нося на училище .. мога ли да искоча с 150г месо и 100 г ориз и малко салатка да седна на двора да си ги ям .. нз :) малко странно ше изглеждам  :?  :)
Тутманика мазен ли е мн ??  :oops:

Relaxa

12.06.06
20:22

Много ясно че ще изкочих:)Първият път могат малко странно да те изгледат ма така ша им се осалди че ше наводнят у-то със слюнки:)))

12.06.06
20:38

Офф :) нз малко срамм ... предлагат се и киуфтета там .. ите ли са мн мазни ???? :)

12.06.06
21:49

Като те е срам да носиш може да си купуваш ядки и кисело мляко от някой магазин наблизо.

13.06.06
13:19

Няма никакви магазини до мойто даскало ... :( ама абсолиутно никакви .. само един дето продават закуски и друг дето има сладки работи вафли чипсове и тн .. та от там мога да си купувам фъстъци но нали не е хубаво да са печени ...  а също мога да си земам айрян .. няма ли да е добре примерно тутманик + 2 3 айряна ?  :) или изобщо да ги махна тея закуски ... :) Помагайтеееее... :)

Relaxa

13.06.06
14:11

Абе човек колко пъти да ти казваме че са супер мазни тея закуски и няма да ти донесат нищо добро?:)А до фъстъците нз защо да не ги ядеш печени стига да няма много сол(аз ги беля ако са печени:)

13.06.06
17:14

Е добре де ... но мога ли да се прехранвам само с фъстъци :)) + тфа фъстъците имат 49 мазнини на 100 и 567 калории ...  не е ли малко множко ??

13.06.06
18:40

Няма ли магазин наблизо,аз си купувам 200 грама готова пържола и си я изяждам с варен геврек и айрян,ти може и без геврек и яйрян.

13.06.06
19:08

Нема бре ... :( гевреци има ама със шоколад ... :) нз напрао нз ко да прая

13.06.06
19:12

Купувай си тогава от някой супермаркет готови пържоли в херметически затворени опаковки и си ги яж в междучасието,какво толкова,все пак не е супа,че да те е срам.

13.06.06
19:28

Ами аз понякога си купувам от Метро един пакет с лебелебия и си го ям почти цяла седмица в даскалото (пакета е 200г).

13.06.06
19:34

Офф .. нз ще си вземам сурови бадеми и ще си ги ям в даскало тфа реших .. нз някак странно ми се струва да си нося пържола и цялото училище да ме гледа как я плиускам  :D
ПС>Някои може ли да ми даде линк към пълната таблица с хранителната стойност на продуктите :) защото като вляза в хранене и там дам на таблицата ми отваря някаква дето полвината работи ги намя .. а ги имаше в миналата .. и скоро бях видял линк към нея но немога го намеря  :?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1