Въпрос за протеин...

13.06.06
14:00

Значи тренирам от 5 месеца бая интензивно фитнесче.Имам малко мазнини по гърдите и повечко на корема.Смятах като свърша даскало да ходя през ден на гребната база и да карам като луд колело,за да спадна корема за морето.Забелязвам , че рамото ми е бая слабо и ми е много друдно да преудолея 50кг от лежанка...Въпроса ми е ако почна да пия протеин ще започна ли да наддавам баячка?Ще ми попречи ли много когато карам колело?

Relaxa

13.06.06
14:15

Първо нз що за наглост е това от твоя страна!!Първо се подиграваш на човека в другата тема който нищо не ти е направил по най-просташкия и глупав начин,а сега искаш съвет от нас.Първо си оправи обноските и отношенията към хората и тогава моли за помощ!!И запомни едно-Каквото почукало,такова се обадило:)

13.06.06
17:26

[quote author=“Relaxa”]Първо нз що за наглост е това от твоя страна!!Първо се подиграваш на човека в другата тема който нищо не ти е направил по най-просташкия и глупав начин,а сега искаш съвет от нас.Първо си оправи обноските и отношенията към хората и тогава моли за помощ!!И запомни едно-Каквото почукало,такова се обадило:)

Като не ти оттърва не пиши пич не ме интересува твоя флууд

Relaxa

13.06.06
17:30

[quote author=“sUkI”][quote author=“Relaxa”]Първо нз що за наглост е това от твоя страна!!Първо се подиграваш на човека в другата тема който нищо не ти е направил по най-просташкия и глупав начин,а сега искаш съвет от нас.Първо си оправи обноските и отношенията към хората и тогава моли за помощ!!И запомни едно-Каквото почукало,такова се обадило:)Като не ти оттърва не пиши пич не ме интересува твоя флууд

Доста,доста подчертаваш моите думи:)

StronG™

13.06.06
17:32

[quote author=“sUkI”][quote author=“Relaxa”]Първо нз що за наглост е това от твоя страна!!Първо се подиграваш на човека в другата тема който нищо не ти е направил по най-просташкия и глупав начин,а сега искаш съвет от нас.Първо си оправи обноските и отношенията към хората и тогава моли за помощ!!И запомни едно-Каквото почукало,такова се обадило:)Като не ти оттърва не пиши пич не ме интересува твоя флууд

Малко си невьзпитан :? Дразнещо е :!:  :evil:

Не се отклонявайте от темата моля! Като има нарушения на правилата ми пускайте по едно ЛС  :wink:
manson

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1