Яйца(Белтъци)

DD

14.06.06
11:05

Абе как ги ядете тези яйца?Знам, че повече от 1 жълтък на ден не е полезен.Тука пишете, че ядете по 5-6 и повече белтъка.Сурови ли ги ядете или варите яйцето и после махате жълтъка и изяждате белтъка?Аз днес опитах да изям един суров белтък -> щях да повърна...

14.06.06
11:13

[quote author=“DDR2”]Абе как ги ядете тези яйца?Знам, че повече от 1 жълтък на ден не е полезен.Тука пишете, че ядете по 5-6 и повече белтъка.Сурови ли ги ядете или варите яйцето и после махате жълтъка и изяждате белтъка?Аз днес опитах да изям един суров белтък -> щях да повърна...

Не ги яж сурови. На очи,омлет или бъркани (пълнежа е по желание) :wink:

14.06.06
11:14

ей ти луд ли си тва да неса ти онея “черно белите” времена - недей да ядеш сурови яйца!!!!!!!!!!!!!!  варени ги яж!!!!!!!!!

14.06.06
14:13

Сурови яйца... Хаха
Те хората пилешко и яйца не вкусват от месеци заради птичия грип, ти сурови ги яж!  :lol:

M16, на очи, омлет или бъркани ако ги яде, и взмем предвид, че са пържени (и не с разни супер тенджери) - ще си докара бая мазно.

Подкрепям cleaner - варени е най-добре!

eazymoney

14.06.06
14:40

Аз ги ям варени, като 1-2 ям цели останалите само белтъка

14.06.06
15:09

[quote author=”|Chosen|”]Сурови яйца... Хаха
Те хората пилешко и яйца не вкусват от месеци заради птичия грип, ти сурови ги яж!  :lol:

M16, на очи, омлет или бъркани ако ги яде, и взмем предвид, че са пържени (и не с разни супер тенджери) - ще си докара бая мазно.

Да си чувал за тигани с тефлоново покритие :?:

сурово не се усвоява! да не си гледал роки?
:)

14.06.06
21:56

[quote author=“M16”][quote author=”|Chosen|”]Сурови яйца... Хаха

Да си чувал за тигани с тефлоново покритие :?:

Тез с всякакви вълшебни покрития спадат към супер тенджерите ;-)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1