Знае ли някой?

16.06.06
12:16

Има ли във Варна малки зали за начинаещи?Аз съм 175см/57кг.Ако съм с напредналите ще ми се смеят.

16.06.06
12:25

хахах , никой напреднал няма да ти се смее ако не се изхвърляш да тренираш като тях - има програми в форума как да почнеш и е обсъждано че в началото докато не придобиеш сила и увереност трябва да тренираш с по малки килограми които ще ти позволят да изпълняваш правилно движенията

16.06.06
12:38

Залите са си зали, и са пълни предимно с начинаещи.

16.06.06
12:57

Имам слаба фигура и търся малка или по-празна зала.После спокойно ще тренирам и с шампионите.
Вие как започнахте?

Петко К - обединени постове. Не пускай поредни мнения.

twista

16.06.06
13:01

Спокойно бе човек 8)
Кат идеш в залата ще видиш че е пьлно с вейки

16.06.06
13:16

[quote author=”Миро”]Има ли във Варна малки зали за начинаещи?Аз съм 175см/57кг.Ако съм с напредналите ще ми се смеят.

Спокойно, никой няма да ти се смее - гаранция. Ако ти е удобно в Спортна зала, заповядай, търси Милен, той е инструктора, пич е отвсякъде, ще ти даде доста ценни съвети като за начало.

filatov

16.06.06
13:23

И аз си мислех в началото, преди даже да съм влязъл един път в зала, че много ще ми се смеят, но не е така. По ирония на съдбата попаднах в залата на Бат Делчо на басейна (хората от Варна ще разберат какво имам предвид), а там вярвай ми не е за всеки. Няма от какво да се плашиш, всеки е започнал от някъде.

16.06.06
15:29

Точно така! Всеки е започнал от някъде. Един е започнал от много слабо тяло , друг от много дебело. Където и да идеш мисля, че няма да ти се смеят. Отивай къдо ти е най-удобно. Пък и в България не сме страна на културизма и не  на такова ниво както в Америка , та да имаме и хардкор зали. Бас държа, че във всички зали ходят такива като тебе.

17.06.06
15:05

Благодаря на всички които написаха своето мнение и съвети.

18.06.06
18:49

То нямаше да има напреднали ако всички са се притеснявали, споко минали сме по тоя път

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1