Малко помощ

KI

17.06.06
14:04

Хора здравейте.Тренирам от няколко месеца,но за съжаление сега прекъснах тренировките заради болки в десния лакът,причинени от канадска борба.Сега много ме е яд че не мога да тренирам защото забелязвам как бавно почвам да губя това,което бях постигнал.Моля всеки,който знае какво трябва да направя за ми се оправи лакъта възможно най-бързо да ми каже моля.

ПП:Извинявам се на модераторите че темата не е в раздела за контузиите,но той за съжаление не се гледа от много
хора,а наистина ми трябва бързо съвет какво да правя,затова моля не я местете.

Благодаря!

[quote author=“raubtier”]Хора здравейте.Тренирам от няколко месеца,но за съжаление сега прекъснах тренировките заради болки в десния лакът,причинени от канадска борба.Сега много ме е яд че не мога да тренирам защото забелязвам как бавно почвам да губя това,което бях постигнал.Моля всеки,който знае какво трябва да направя за ми се оправи лакъта възможно най-бързо да ми каже моля.

ПП:Извинявам се на модераторите че темата не е в раздела за контузиите,но той за съжаление не се гледа от много
хора,а наистина ми трябва бързо съвет какво да правя,затова моля не я местете.

Благодаря!

ами каква е травмата?
виж първо лекар какво ще ти каже. да не се прецака повече. ако е само разтежение- ше почнеш леко да тренираш, ама ако е съсване, или друго сериозно, ше се прецакаш повече!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1