Как мислите?

18.06.06
16:43

Според вас тази програма добре ли е :
3 пъти в седмицата, понеделник, сряда и петък.
Тренирам : Гърди , Гръб ( мъртва тяга, гребане с щанга и скрипец), Крака ( Клек със щанга, и на онзи уред дето се ляга на земята и се изтласкват нагоре тежестите.. забравих как се казва ).
Как мислите? Струва ли си ? По добре ли ще стане като тренирам главните групи 3 пъти в седмицата ?
Също пия протеин редовно, и мисля да взимам креатин+глутамин+аминокиселини.
Целта ми е бързоизграждане на мускулатурата и бързо изгаряне на мазнините.
Даже мислех да си слагам найлон на коремната област за да се изгарят повече мазнини, ако изобщо има полза от това.
На 16 години съм висок съм 165-6-7 тежа 60-61-62 кг ( под 60 непадам ). Имам 6 7 месеца стаж. ( Редовни )
Благодаря предварително за отговорите. Ако изобщо има такиав  :roll:

ПО ЗДРАВИ!

18.06.06
17:38

само гърди, гръб и крака ли тренираш?и то всяка тренировка?
тренирай всяка мускулна група по веднъж седмично.засега ще ти е достатъчно.забрави тези глупости с найлоните.това с бързото изграждане и бързото изгаряне го забрави - не става така.или едното, или другото.двете наведнъж е МНОГО трудно, според някой е невъзможно.

три пъти седмично всички мускулни групи!
това казвам аз, и рамене и ръце

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1