амм...искам да попитам ако може някой да ми отговори плс :))

20.06.06
09:06

зна4и..
На 16 год сам.
Висок съм 170.
Тегло 51кг

И ми трябва хранителен режим смисал аз почти си го съставих и искам да попитам дали този прием на белтъци и въглехидрати е подходящ за мен и дали е за по-напреднали билдери..няма нужда да казвам че съм начинаещ ;)
http://www.bb-team.org/nutrition/000487.php…  <——за това става вапрос  :oops:

20.06.06
13:12

Тва не ми го отваря,ама гледаи да приемаш към 100гр белтъчини 300 въглехидрати и 50 мазнини.Даже като се замисля може изобщо да не спазваш тези горните просто яж колкото може повече към 5 пъти на ден всичко по много без джънк фуудс и сладки и пържени мизерии..
Наи-вече месо,млечни продукти,яица,бобови и ориз,картофи,ов ядки и хляб.Това е основното.

happy666

20.06.06
22:13

моля те опитай пак да го сложиш тоя линк щото искам да го видя
и на мен не го отваря

20.06.06
23:26

http://www.bb-team.org/nutrition/000487.php <——за това става вапрос
Просто е сложил 2 точки след линк-а :)

20.06.06
23:41

сега за 2 седмици трудно ще качиш килограмите които ти се искат ,но
реално погледнато натеб ти липсват 20 килограма което означава че си много слаб сега споко защото аз на 20години бях за малко -30 но си ги върнах за около 2 години така че натеб ти трябва да се храниш много ама много калорично имам предвид без никви ограничения - като гледам по добре ще е и да се ориентираш и да тренираш след около 1 година започни да подбираш храната (повечко белтък )и така радвам се че си се решил да започнеш!!

21.06.06
07:22

хихи така бях и аз преди 2-3 месеца ( 1.70, 51кг, 16годинки) ам ся сам качил близо 8 килограма :)

22.06.06
17:36

ам сега си зимам пилешко,яйца,ориз,овесени ядки,пия мн мляко-прясно повечко,но вечер ям кисело млеко.А може ли да ми препоръчате сутрин какво да си зимам защото това ми е малък проблем..смисал чуда се плодове ли да ям или да си зимам някакви закуски като кренвирщки и изобщо сутрин белтъчини или въглехидрати да приемам  :roll: мерси предварително  :D

23.06.06
16:39

Ами наи добре сутрин овесени ядки с прясно мляко или с кисело ( както обичаш ) :)

23.06.06
18:18

човече яж като распран всичко, яж често, аз едно време бях съшто слаб, но почнах да ям, яко калорични нешта, вафли, паржоли, пици, върха на всичко беше че си купувах за училище цял хляб и отстранявах малко от вътрешността му и го пълнех със сирене хляб,домати и квото имаше, е верно смееха ми се, ама за кратко дръпнах и качих 15 кила, и то по4ти чисто, ЯЖ ЧОВЕЧЕ ЯЖ

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1