Хайде едно НВД и от мен.

Бях поствал подобна тема преди, но от тогава диетата и целите ми претърпяха някои промени, ще съм глагодарен ако споделите мнението си.

Целта на режима е подържане на теглото.

За мен:
Височина 1.87-1.88
Тегло - 100кг
Гръдна - 123
Талия - 88
Ханш - 103

Тренировки:
- Стаж 3 години.Тренировки 4 пъти седмично, макар и в тридневен сплит - гърди/бицепс, гръб/трицепс, крака/рамо +1-2 аеробни тренировки във фитнеса - бокс/тичане/корем +4-5 пъти седмично баскетбол (знам че не е много удачно, но просто ми е голяма мания).

Хранене:
-Необходимите калории съм ги сметнал около 3200

7.40 - 60-80 грама овесени ядки/макаронени изделия + 50гр сирене
11.30 - 150 гр месо (обикновенно пилешко) + 200-250 гр салата (тука салата варира но обикновенно е домати и краставици или зеле и моркови)
13.00 - 1 белтък + 1 цяло яйце или 1 кисело мляко + 50 гр. парен лешник
15.00 - 1 кисело мляко + 50гр. сурово кашу
17.30 - тренировка
18.45 - непоседствено след края на тренировката един банан или едно Corny (още не съм много сигурен кое е по-добре за след трнировква, но и двата варияната ми харесват)
21.30 - 1 белтък + 1 цяло яице , 100гр месо + някакъв зеленчук.

По принцик към тази диета се включват и 2х 45гр млечно-яйчен протеин дневно + разтворен в около 0.8л прясно мляко , приеман сутрин със закуската и след тренировка. В момента съм решил да ги спра за около 2-3 месеца, понеже не смятам за уместно да се приемат добавки целогодишно, пък и искам да видя как ще реагира тялото без тях.

Моля за коментарите ви и по-конкретно за храненето след тренировка и дали е достаъчен белтъка при условие ,че целта е подържане на кг.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1