Thermogenic Green Tea

21.06.06
14:17

Здравейте !
Наскоро ми попадна в ръцете това нещо Thermogenic Green Tea (Tea-X).Има добри отзиви за него.Някой да го е пробвал и да знае дали е добро?Предполагам,че щом има зелен чай ще има добър ефект.90 капсули 3x1 на ден.
Чакам вашите мнения.

21.06.06
23:37

Лично на мен ми прави силно впечатление употребата на зелен чай в повечето по-нови добавки за отслабване, затова мисля,че ще има полза и ще получих добри резултати. Пиши после да кажеш какво е станало.

22.06.06
00:40

Пия го няколко дена вече и преди тренировка се потя повече,но в описанието пише,че трябва да се взима по 1 таблетка 3 пъти на ден,което ще рече,че вечер трябва да взимам ,а в тях освен заления чай има и кофеин и добавки които повишават температурата на тялото,за да може като тренираш да се потиш и не е много конфортно преди лягане да се забърсваш с ръкава на нощтницата  :wink:

22.06.06
19:07

Ама пише ли преди лягане или просто три пъти на ден?

28.06.06
21:15

Пише 3 пъти на ден,и аз сега почнах да го взимам 1 сутринта и 2 преди тренировка.Повишава температурата на тялото и се потиш повече,също така и чисти стомаха(като го вземеш и ти се дохожда до тоалетна по голяма)

28.06.06
21:17

1 седмица от както го взимам с упорити тренировки и диета съм свалил 3 кила.

28.06.06
21:56

Аз не можаха да разбера на коя фирма е продукта и цена ?

28.06.06
22:17

Това, че ти повишава температурата няма ли и лоши страни?  :roll:
Като си болен нещо се чудиш как да свалиш... този номер с качването на температурата не ме очарова.

Освен това е лято. Навънка жеги по 30 градуса... аз се чудя къде да се скатая на сянка, вие пиете, че да се потите... баш сега ли го намерихте този чай  :)

29.06.06
08:11

Аз умишлено не споменах фирма да но прозвочи като реклама,но като пита emzo е на scitec nutrition,а цената е 30 лева.А това,че повишава температурата на тялото е нормално,защото продукта цели намаляване на тегло,а единствения начин е като се потиш,независимо дали ще е в залата или като бягаш караш колело и т.н(не говоря за нетърпимо състояние над 37 градуса,просто се потиш по-лесно)Времето за сваляне е точно сега  :wink: По-добре лятото от колкото зимата.

29.06.06
09:43

[quote author=”|Chosen|”] този номер с качването на температурата не ме очарова.... баш сега ли го намерихте този чай  :)

Качването на температурата няма начин да го усетиш. Точно сега в жегите се наливам по цял ден със зелен чай в офиса, разхлажда както нищо друго! Абе, билка за всяка болка...

29.06.06
09:52

Аз се зарибих да си взема зелен чай, но дето ви казах съображенията за термогеничния ефек  :?

Всеки зелен чай ли е термогеничен или мога и друг да намеря?

29.06.06
10:03

[quote author=”|Chosen|”]Всеки зелен чай ли е термогеничен или мога и друг да намеря?

Пробвай да си намериш насипен китайски. Вълшебен е. И не се гледай от третия ден в огледалото дали са се показали плочките, защото ще се разочароваш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1