чистене?!

22.06.06
18:12

здравейте.
искам да ви попитам дали има ефект следното :
значи всеки ден тичане (към 6,7 вечерта), след тва коремни преси, лицеви опори, набирания, кофички и т.н. , като всичко става динамично - бързи повторения и малко почивка. всичко го смествам горе долу в около час тренировка. значи аз съм 95 кила от много време и ми се иска да махна поне 10 от тях. ако горепосочената тренировка се повтаря всеки ден (с малки изключения тук там), ще мога ли да постигна желания ефект, а именно да се отърва от мазнините. диета не съм си правил - хапвам си и хляб, и сичко дето си се яде (манджи, пици, хамбургери и т.н.). също така много често ям и след 10 часа вечерта. въпроса ми е възможно ли е да се постигне ефект или всичко в крайна сметка ще се обърне от тренировка за сваляне, в тренировка за тонус?  благодаря предварително :)

DunevmotorSport

22.06.06
18:27

Така както ядеш няма да свалиш скоро повярвай ми

22.06.06
20:55

Ами трябва ти нов хранителен режим, в който не се яде ВСИЧКО, а също така и не трябва да ядеш след 10 часа!

DunevmotorSport

22.06.06
23:30

Ха и я обясни на нас защо не трябва да яде след 10 часа когато иска да яде стига да влиза в калорииния му баланс една салатка нищо няма да му стане

23.06.06
10:40

защото метаболизма вечер се забавя апък и така има най-голям шанс като си легне да спи да изпадне в катаболно състояние (разграждащо мазнини и дай-боже по-малко мускули) има обаче 1 начин да се “предпази” мускула но не незнам до каква степен:
-просто след 6 като не ядеш към 10-11 вечерта преди да си легнеш взимаш карнитин който ще подпомогне на организма “храненето” с мазнини

23.06.06
16:28

тука във фитнеса някои хора се оплакват, че вземайки вечер карнитин (най - вече Л-карнитин) не могът да спят. аз както трудно заспивам ако взема вечер преди сън, сигурно няма да мигна.
добре за диетата е ясно, че не може без нея, но има ли начин тя да не е изчислена до последната калорийка (демек да не е НВД, НБД и т.н.). демек кажете ми какво може и какво не може да се яде като сваляш. на колко пъти на ден да си разделя храненията и т.н. ако не ви мързи да пишете ще съм ви благодарен :)

23.06.06
21:34

тва че не моат задрямат не е от карнитина (освен ако самия карнитин не е наблъскан с нещо друго като ГУАРАНА напр.)
ako не те мързи да четеш из предишни теми ще съм ти благодарен

храненията през 2:30 мин или на 3 часа гледаш да са възможно повече и последното да е към 18:00 - 18:30 и ядеш само качествена “чиста храна” никви боклуци ...

24.06.06
12:18

SpiRTeR ок.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1