салата

LO

28.06.06
13:18

така значи въпроса ми е аз горе доло постояно хапвам салата и нещо малко в нея кат 1 кремвирш и да питам мога ли да стопя мазнините с салата и какво трябва да има в нея ?

28.06.06
13:28

кренвиршите са боклук.
салата разбира се, че може и трябва да ядеш. Всички зелени зеленчуци можеш да ги ядеш по всяко време - витамини и прочие набавяш от там. Червените (сега е времето на доматите) ги яж на обяд.

Върху тях добавяй сирене/извара.
Ако имаш зехтин, можеш да сложиш малко. Ако нямаш - не слагай никакво олио по-добре.

29.06.06
17:18

Ако искаш да чистиш мазнини, ти трябва правилен НВР. Съмнявам се, че само със салата ще постигнеш нещо - освен ако не слагаш в нея и някоя друга пържолка. :)

29.06.06
21:49

[quote author=“voland”] Съмнявам се, че само със салата ще постигнеш нещо - освен ако не слагаш в нея и някоя друга пържолка. :)

:lol:  :lol:  :lol:

DunevmotorSport

29.06.06
23:57

За какво само се ебавате с човека

StronG™

30.06.06
00:01

Невидях ебавки.... :roll:  Само шеги които би трябвало да не се засяга ниокй.
Определено ти трябва правилен режим на хранене.

Със салата само може да стане много лошо ... ще останеш без въглехидрати - мозъкът ти ще гладува. В кренвирша има сланина и кости. Без месо не може. Хапай месо, яйца, може кисело мляко да си позволяваш .. виж НВД-тата които постват момчетата и си избери нещо като за теб. Сметни си калориите, които ти трябват да сваляш и си пригоди някоя диета като за теб. Салатите почти нямат калорииност и .. абе всичките следствия от там, че не ми се пише :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1