Коластра

28.06.06
17:47

какво ще кажете за коластрата да се прибави към протеина моля даите си мнението аз сам си купил Colactive производител Спешълбарс великобритания внася се в българия от Аквасорс ЕООД от кутии 140 капсули по 400мг едната на цена около 60лв мисля да приемам по 10 капсули след трен. На скоро като разглеждах форума попадна на суплементите на чешката фирма Megabolid като отворих саита им те сущо предлагаха коластра на капсули но незнам на каква цена са.

ето и още инфо http://forum.basketball-bg.com/index.php?showtopic=1213

28.06.06
20:55

ми аз преди време пуснах една тема http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=15512&highlight=%E8%ED%F2%E5%F0%E5%F1%ED%EE+%E4%E0%EB%E8+++%E8%F1%F2%E8%ED%E0.Аз си взех същата на аквасорс и имам доста голям прираст на сила, като съм качил около 2-3 кг за 1 месец горе долу без мазнини ама не знам дали е от нея:) + това точно преди 15 минути баща ми ме видя да я пия и каза не много добри приказки за Аквасорс
ти започнал ли си я?

28.06.06
21:21

да глътнах 10 таблетки преди малко
та какво е имал в предвит баща ти

29.06.06
17:48

абе седи и ме гледа как тренирам и после кво пия ( в нас си имам лост и си помпам) и вика я да го видя това, за кво го пиеш и аз му обяснявам там за IGF -1 и другите фактори там и вика “леля ти беше дистрибутор на тая фирма, и аз съм пил тия боклуци само че там някфо водорасло” и казва”да не си мислиш, че онова водорасло е от езерото там дето го пишат  :lol: ” изказа се доста неаргументирано де ама все пак е авторитет пред мен човека си е як и на стари години.Аз го пия от 20 дена по 5-6 хапа на ден щото тренирам и бойно изкуство и въпреки че съм на много тежък и аеробен и анаеробен режим качих килограми, като не съм се занимавал с тежести през този период - ОФП то ми беше кофички, набирания и спринтове. теглото което качих е около 3 килограма,като сигурно 30-40% мазно ако не и повече заради калпавия ми хранителен режим който в момента нямам възможност да оправя.Та според мен има ефект, и се зарадвах че има спортни ентусиасти които са малко-по разкрепостени и приемат алтернативните методи.Все пак има сума ти натурални културисти използващи естествени стимуланти които изглеждат повече от идеално, а и силовите им постижения не са малки
А от десетте хапа усещаш ли някакъв ефект?И откъде си я купи?

30.06.06
12:10

ми мисля че е твърде рано,за да усетя ефект, тъи като приемам от 2 дена. Маика ми ми даде кутията тя е дистрибутор на фирмата
ако усетя ефект ще пиша

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1