Съвет?

host

29.06.06
22:40

Сайта и форума са много добри обаче леко се пообърках :)Тренирам си здраво по 4 пъти в седмицата на 17г. съм( скоро ще станат 18 ) 174 см на 74,5кг.Кардио си правя след всяка тренировка и тичам като почивам от тичането само един ден в седмицата.Бях 90+кг ама ги преборих.Сега обаче проблема е по-друг.Останаха ми 3-4 кг. да сваля ,а и смятам да почна качествено да качвам мускулна маса.Та въпроса ми е как точно да си изготва НВД?По принцип сега лятото нямам проблем какъвто и режим да е да спазвам.Сега закусвам като стана около 8ч. овесения ядки/плодове смес 60/40 с прясно мляко.После към два още едно хранене ,някако месо ,пилешко ,телешко и салатка.След 6 часа не ям.Обаче като попрочетох се оказа че май съм в голяма грешка така ли е?

30.06.06
12:54

Ключът към успеха се крие е правилното съотношение белтъчини - въглехидрати - мазнини ( добре е да са ненаситени). За целта изчисли дневния си прием на калории - така че балансът да е отрицателен. По мое мнение ти трябват някъде около 180 гр. Б - 80 до 100 гр В - околко 100гр мазнини, но все пак си направи изчисленията. И накрая разпредели полученото на 5-6 хранения, като гледаш, разбира се, В и М постепенно да намаляват към края на деня. Успех.

host

01.07.06
10:40

Благодаря :)Ако има още нещо важно продължавайте със съветите ще се опитам да ги спазвам максимално точно.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1