Каква добавка да си зема?

01.07.06
13:54

Ами аз сам на 16 години 58кг 1.7 с 3 месеца стаж до сега я карах по програма за начинаещи или по точно казано тренирах всички мусклулни групи в 1 ден 3 пати в седмицата, Сега ще минавам на разделно иии се чудя дали да се взема някаква добавка или нз... ам начи преди да почна да тренирам бях 50кг

Почни си новата програма. От добавки още няма смисъл. Хапвай си солидно и не се притеснявай за добавки поне още 3-4 месеца  :wink:

01.07.06
14:15

Еми аз пия само бирена мая то сиурно няма никаф ефект ама аз пия по 6 хап4ета на ден иии 4 преди и 4 след трен :)

И тукаа гледам за Декстроза говорят и са чудя дали да си зема :Д

01.07.06
14:22

manson е прав. Изчакай с добавките щом си начинаещ сигурно ще качиш още килограми и без добавки  :wink:

01.07.06
14:32

Първо си направи хр. режим ако тогава не помогне некво протеинче+аминокиселини

01.07.06
14:35

Еми аз си имам качих 8кг с него нооо сега покраи ляотото купончета ено друуу и не остава мн време за ядене

01.07.06
17:55

Ако не ти остава време за ядене си земи протеин и/или геинър.Ако имаш кинти креатин,ако имаш още и глутамин,ако имаш и още и таурин..декстроза след тренировка също заедно с другите...

02.07.06
12:45

Взвми си Гейнър и Креатинче на първо време ако имаш кинти може и други

02.07.06
13:45

Струваш ми се слабичък от към кила, аз бих ти предложил някой хубав гейнер или суроватъчен протеин и аминокиселини. Браво за доброто спортно начало.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1