Мнението ви за следната комбинация

03.07.06
14:09

Здравейте, поздравления за хубавия сайт и форум към него!
Купих си протеин на Ultimate Nutrition - Muscle juice 4.75 кг за 90 кинта и краетин пак на Ultimate Nutrition 400 гр за 40 лв.
Пия по 5 гр креатин на ден, като в деня на тренировката пия 2 по 5гр., преди и след фитнес. Не направих зареждаща доза, защото така прецених. Пия го от 4 седмици и мисля след още три да го спра за месец. Протеинът го взимам 2 пъти по три супени лъжици всеки ден, а в деня на тренировката пия веднъж по 5 с.л.
Кажете мненето си за това дето съм го купил и за начина на пиене. Правя ли някакви грешки и ако да какви?
Мерси предварително.

InDaHEad

03.07.06
17:23

Като цяло правиш всичко както трябва но не съм сигурен че 5 лъжици от гейнъра ще се усвоят ако се вземат наведнъж...виж каква е дозата на етикета и я спазвай...

03.07.06
23:46

На кутията дават “Serving Size 4 scoops - 250 gr.”, което е 55 гр протеин! Аз взимам 5 с.л. след тренировка, което е приблизително 125 гр. или 27,5 гр. протеин! Има ли смисъл да я увелича, за да достигна това което е на етикета или ще ми е в повече?

03.07.06
23:48

Не взимай всичко след тренировка наведнъж, защото не може да се усвои :!:

04.07.06
14:21

[quote author=“SoDoM”]На кутията дават “Serving Size 4 scoops - 250 gr.”, което е 55 гр протеин! Аз взимам 5 с.л. след тренировка, което е приблизително 125 гр. или 27,5 гр. протеин! Има ли смисъл да я увелича, за да достигна това което е на етикета или ще ми е в повече?

Добра е дозата,дори и по-малко пак става.Това за 250гр е рекламен трик,за да може да се изкара повече протеин в доза. :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1