Трябва ли ми повече маса ?

VE

07.07.06
03:22

Здравейте ! Мн яко форумче вкарвате тука ! Сега накратко да ви обиасня питането ми :)
На 16 год съм 178 см и 65 кг ! От доста време се занимавам мн активно с всякакви спортове !
Минал съм през freerun , basketball , tae bo и сега се занимавам с танци , както и с тях. Тренирам здраво в къщи ,
защото просто не ми остава вр за залата. Правя най - малко 300 опори (100 сутрин и 200 вечер) , около толкова преси и
повторения с дъмбели , всеки ден , включително и когато имам др тренировки. От всичко това направих
страшен релеф и имам тонус . Бягам 50 м за 6.00 сек и 600 м за 1.45 сек . Нямам особен режим на хранене .
Хапвам си хормално :) Иска ми се да кача малко маса , но и да запазя релефа !      Имате ли някакви идеи ? 10 x предварително :)

07.07.06
17:42

Нем! Няма такова положение

VE

09.07.06
03:10

OK , явно трябва чиста мускулна маса ! :)

09.07.06
10:43

Е то на всеки му трябва чиста :wink:  Първо правиш количество, после качество.  :wink:  Verstanden?

[quote author=“vero”]Здравейте ! Мн яко форумче вкарвате тука ! Сега накратко да ви обиасня питането ми :)
На 16 год съм 178 см и 65 кг ! От доста време се занимавам мн активно с всякакви спортове !
Минал съм през freerun , basketball , tae bo и сега се занимавам с танци , както и с тях. Тренирам здраво в къщи ,
защото просто не ми остава вр за залата. Правя най - малко 300 опори (100 сутрин и 200 вечер) , около толкова преси и
повторения с дъмбели , всеки ден , включително и когато имам др тренировки. От всичко това направих
страшен релеф и имам тонус . Бягам 50 м за 6.00 сек и 600 м за 1.45 сек . Нямам особен режим на хранене .
Хапвам си хормално :) Иска ми се да кача малко маса , но и да запазя релефа !      Имате ли някакви идеи ? 10 x предварително :)

50 за 6.00 сек?!!!

11.07.06
13:15

[quote author=“bgtrener”][quote author=“vero”]Здравейте ! Мн яко форумче вкарвате тука ! Сега накратко да ви обиасня питането ми :)

50 за 6.00 сек?!!!

Това наистина не е вярно, защото имам един приятел, дето е бегач на сто и десет с препятствия. В училище му измери госпожата 50м-6.00сек и той като каза на треньорката си, тя му каза, че ако тва е истина той щял да направи световен рекорд :arrow: не е истина :wink:

ами и аз тва имам предвид. аз тренирам лека атлетика и миналата година за първи път участвах на републиканското на 400м, ей така както си бях 100 кила :)

та мислех да се състезавам на 100 и 200 тази година, но скъсах мускул. най-доброто ми време на тренировка е 11.69 на 100, 6.28 на 50…  и предположех ,че е грешно засечено!!!  6 на 50 е направо супер ако е истина!!!

11.07.06
13:46

[quote author=“bgtrener”]ами и аз тва имам предвид. аз тренирам лека атлетика и миналата година за първи път участвах на републиканското на 400м, ей така както си бях 100 кила :)

та мислех да се състезавам на 100 и 200 тази година, но скъсах мускул. най-доброто ми време на тренировка е 11.69 на 100, 6.28 на 50…  и предположех ,че е грешно засечено!!!  6 на 50 е направо супер ако е истина!!!

50 метра могат да се бягат спокойно за 6 секунди.
Аз съм тренирал лека атлетика от 1 до 4 клас. Тогава не помня какви резултати съм имал. Но от 5 клас почнах футбол и когато бях някъде 9-10 клас в училище бягах 50 метра за 6.1 сек!
Така че, за лекоатлети Е ПОСТИЖИМО !

11.07.06
14:01

[quote author=“Kazaka”][quote author=“bgtrener”]ами и аз тва имам предвид. аз тренирам лека атлетика и миналата година за първи път участвах на републиканското на 400м, ей така както си бях 100 кила :)

Аз съм тренирал лека атлетика от 1 до 4 клас. Тогава не помня какви резултати съм имал. Но от 5 клас почнах футбол и когато бях някъде 9-10 клас в училище бягах 50 метра за 6.1 сек!

Не разбра ли, че в училище не мерят вярно бе 8)

[quote author=“Go6kU”][quote author=“Kazaka”][quote author=“bgtrener”]ами и аз тва имам предвид. аз тренирам лека атлетика и миналата година за първи път участвах на републиканското на 400м, ей така както си бях 100 кила :)

Не разбра ли, че в училище не мерят вярно бе 8)

само за информация ще кажа ,че преди няколко седмици на републиканското (мъже) най-добрия финишира с 10.49. (вторите 50 метра от 100-те се бягат винаги с около 1 сек по бързо от първата 50) така ,че смятайте.
пример бягам 11.69 100 (от 50тия до 100 времето ми е 5.32)- мерено то един от най-добрите тренери в България

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1