Я да питам аз....

07.07.06
20:21

Здравейте.Току що прочетох в някакво списание “по здрави” или нещо за здраве там :lol:  :roll: че ранното оплешивяване в двата края на челото било признак за нарушена функция на тестисите, както и липсата на окосмяване по лицето.От друга страна пише че гъстите рунтави вежди били признак за добър хормонален баланс.Добре де, при мен ги има и трите - да не съм дефектен :mrgreen: :) подайте малко инфо, че като ги знам какви пишман лекари пишат по тия списания...

JI

07.07.06
21:06

оплешивяването е генетично заложено

07.07.06
21:13

Те тези списания се чудят с какви глупости да си запълнят страниците.

07.07.06
22:36

Оплешивяването ще го разгадаят като разберат защо ми се къдри косъма на едно място. . .
Не слушай глупости 8) а за веждите си има пинсети, няма кво да им се целиш  :wink:

Ползвайте търсачката на сайта:

http://www.bb-team.org/articles/000400.php

zweio

10.07.06
11:56

Това са глупости, познавам хора и с 3те признака и с повече от завиден хормонален баланс.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1