Млечните продукти

11.07.06
23:08

Хапвам доста млечни продукти: кисело мляко , прясно мляко , сирене. Много обичам да си хапвам сирене, пък и у нас винаги се намират.
Та въпросът ми е лошо ли е ако основният ми източник на белтъчини са тези продукти? Храня се и с месо , но не в такива количества колкото с млечните продукти.

Ми то белтъкът си е белтък откъдето и да го приемаш,просто в месото има други неща като креатин и ако се надяваш да трупнеш сила + масата е хубаво месце :)

12.07.06
03:38

виж сега ако разчиташ на месото за креатин по-добре не  яж месо ! креатин в него е толкова малко че титряба по 2 кила  свинщина на ден за да добавиш нужния креатин . креатина се взима като добавка . колкото до млечните изделия като основен източник на белтъчини .... не изпускай от поглед и мазнините защото в млякото са повече отколкото в месото.

12.07.06
10:17

здравейте на всички ,абе много ме безпокои едно нещо става въпрос за млечните произведения,значи и аз консумирам предимно млечни произведения тъй като разполагам с домашно производство,но проблема е че са с по-голяма масленост,трябва ли да започна да си купувам нискомаслени млека незнам те пък като се обезмасляват не губят ли ценни вещества моля ви се посъветвайте ме какво да правя,защото сутрин ч прясно мляко с овесени ядки,после през деня ям кисело мляко с нещо друго и така благодаря предварително

[quote author=“milkona”]здравейте на всички ,абе много ме безпокои едно нещо става въпрос за млечните произведения,значи и аз консумирам предимно млечни произведения тъй като разполагам с домашно производство,но проблема е че са с по-голяма масленост,трябва ли да започна да си купувам нискомаслени млека незнам те пък като се обезмасляват не губят ли ценни вещества моля ви се посъветвайте ме какво да правя,защото сутрин ч прясно мляко с овесени ядки,после през деня ям кисело мляко с нещо друго и така благодаря предварително

никои не е надебелял от прясно мляко  :wink: консумираи си без да се притесняваш

12.07.06
10:55

[quote author=“diksi”]Хапвам доста млечни продукти: кисело мляко , прясно мляко , сирене. Много обичам да си хапвам сирене, пък и у нас винаги се намират.
Та въпросът ми е лошо ли е ако основният ми източник на белтъчини са тези продукти? Храня се и с месо , но не в такива количества колкото с млечните продукти.

Според мен не. Даже е добре. И мен ми писна от това месо, всеки ден по 400 до 500 гр... Сега и аз се “отдадох” повече на сиренето и изварата :wink:

13.07.06
15:50

Благодаря , за отговорите. Ще продължавам да си хапвам мляко и др.
Леко омазняват , но мисля , че самият процес е неизбежен каквото и да ядеш когато искаш да качваш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1