РЕЛЕФ ПРИ ЖЕНИТЕ

08.09.04
20:37

А, как да се орелефят краката (при жените)? Дори да са стройни и слаби, при почти всички жени са някак си по-пухкави от горната част на тялото. И да се тренира сериозно, долната част на тялото все изглежда по-омазнена и проблематична (нараства само като маса), а релефът е слаб.

Владимир Недков

10.09.04
02:34

Как си с хранителния режим?

10.09.04
06:40

Нямам конкретен хранителен режим, а диетите не са моята стихия. Чувала съм за храненето при спортуващите бодибилдинг, но лично за мене това е далечен начин на живот.
Хубавото може би е, че нямам голям апетит - не ям много. Естествено ограничавам богатите на прости въглехидрати и мазнини храни.
Тренирам сутрин рано преди работа, поне 4 пъти седмично за около 40 минути само, но много активно (почти без почивка).
Вечер пия различни билкови таблети (като хранителни добавки) за засилване на метаболизма. В общи линии - това е :-)).

14.09.04
00:15

Първото което ве4е рабра е 4е трябва да пази6 диета! Относно тренировките: релеф на краката 6те постигне6 когато из4исти6 и цялото тяло! за релеф прави пове4е повторения - 15 до 30 ! тренировката ти за крака трябва да е високоинтензивна! с малки по4ивки - 0,5 - 1 мин. Прави клякания - по 30 в серия! сгъване и разгъвания за вътре6ната,вън6ната, предната и задната 4аст! пак по 20 - 30 повторения! просто трябва интензитет! Но знай 4е както и да тренира6 ако не спазва6 диета няма да има същия ефект!релеф без диета не става или става мн трудно! може да си вземе6 и добавки - карнитин, фетбърнер...

14.09.04
06:34

Благодаря!  :)

18.09.04
19:50

Като стана въпрос за специфичен хранителен режим за постигане на релеф, моля дайте някакви насоки: храни и хранене, хранителни добавки и суплементи и разбира се тренировъчни програми. Аз имам някаква обща представа, но ме притеснява липсата ми на достатчно време за тренировка. Посещавам залата 4 пъти седмично, но само за 40 мин. много рано сутрин.

10.06.10
13:26

Здравейте, искам да попитам какви други добавки мога да приемам за да не се чувставам отпаднала. В момента пия Л-карнитин и съм на НВД режим. Тренирам всеки ден в зала много лека програма - предимно кардио. Да уточня, че всеки ден натоварвам само по една група мускули(горна или долна част). Кардиото което правя е примерно 20 мин колело и после 20 мин пътека или степер.
Благодаря Ви предварително!

10.06.10
13:43

Увеличи малко храната, вкарай повече мазно (хубави мазнини от месо, риба, зехтин, краве масло, авокадо, бадеми, орехи) и зеленчуците също ги увеличи.

Здравейте,
На 16 години съм, 58 кг. , 170 висока и  тренирам таекуон-до от 6 години, но реших ,че искам да се занимавам и с фитнес до колкото ми е възможно.Храня се здравословно , сега съм си поръчала и хранителен режим.Въпросът ми е какво д аправя ,за да стана релефна и до колкото е възможно да не качвам килограми. СЪщо така дали трябва да взимам хранителни добавки или някакви подобни неща? Благодаря ви предварително .

Мнението беше редактирано от Мирела Христова на 12.03.16 16:18.

12.03.16
16:00

Хранителеннрежим не се поръчва, а се изгражда, надгражда и усъвършенства.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1