biogame мнение

15.07.06
17:28

интересно ми е да чуя мнението ви за гейнера им (supermass 2100), креатина им и глутамина им защото смятам скоро да си ги взема и трите :wink:

15.07.06
18:19

Ами това все пак е BIogame :?  Дай някой и друг лев повечко, но поне да си сигурен в качеството  :wink:

15.07.06
23:26

[quote author=“GrandMasterP”]Ами това все пак е BIogame :?  Дай някой и друг лев повечко, но поне да си сигурен в качеството  :wink:

например ? предложи същите добавки на някоя друга марка и ако можеш да ми кажеш приблизителни цени ще съм ти много благодарен :wink:

16.07.06
00:35

Гейнера сигурно е хубав, щото то няма какво да сложат вътре иначе.... освен трици :D :D :D

Майтапя се.... не си “играйте” с подобни, вече доказано “некачествени” добавки...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1